dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Hangrobbanás: A pokol tüzén

Hangrobbanás - A pokol tüzén

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Hangrobbanás
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 3839 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

A pokol tüzén

Nem érdekel, merre leszel
Odaugrok és széttéplek
A pokol tűzén is megtalállak
Tudom, nem hiába kereslek

Sokat jöttem, messzi földről
Kérlek Baby fogd a két kezem
Gyere velem, kicsi szívem
Remélem, nem hiába repültem


Refrén:
A Pokol tüzén is megtalállak
Mindenképpen Baby
A Pokol Tüzén is megtalállak
Gyere velem, megéri


Hazaérve, meleg házba
Csak egymást nézzük csendesen
Bent az ágyban, a kis szobában
Hanyatt fekszem, meredten

Leteperve, dülledt szemmel
Élvezed lüktető gyönyörömet
Pár perc múlva, mosolyogva
Annyit mondasz: köszi, megérte...


Refrén:
A Pokol tüzén is megtalállak...

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A Red Hot Chili Peppers bőgőse, Flea új szólóanyaggal jelentkezett

Flea, a Red Hot Chili Peppers legendás basszusgitárosa, hosszú szólócsendet követően jelentkezik új anyaggal.




Az A Plea-vel, az első Flea-szólódal 2012 óta, ma vált elérhetővé, egyben megjelent hozzá egy provokatívan kortárs és koncepcionálisan gazdag klip is, amelyet Clara Balzary rendezett.


A dalban Flea visszatér első hangszeréhez, a trombitához, miközben basszusgitáron és éneken is hallható. 




Az új anyag elkészítéséhez Flea modern jazz- és kísérleti zene világsztárokat gyűjtött maga köré


Vele zenél Anna Butterss, Jeff Parker, Deantoni Parks, Mauro Refosco, Rickey Washington és Vikram Devasthali. Chris Warren vokálosként csatlakozott és a dal producere, Josh Johnson emellett alt szaxofonon is közreműködik.

 

Az A Plea üzenete a szeretet, az összetartás és az emberi kapcsolatok fontosságát hangsúlyozza.

 



A dal szövege a világ megosztottságát tükrözi


„Vágyakozás egy túlvilági hely után, egy szeretetteljes helyre, ahol kifejezhetem a véleményem és önmagam lehetek. Mindig csak próbálok önmagam lenni. 


Nem érdekel a politika aktusa. Szerintem van egy sokkal magasabb, transzcendensebb hely, ahol érdemi párbeszéd folyhat, ami valóban segítheti az emberiséget, és segíthet mindannyiunknak harmonikusan és produktívan élni, egészséges módon a világ számára. Van egy hely, ahol találkozunk, és az a szeretet.”



 

A videóklip, amelyet Clara Balzary rendezett, lenyűgöző, kortárs, kifejező és koncepcionális. A koreográfiát Sadie Wilking jegyzi, amely nem a megszokott táncnyelvet követi, hanem vizuálisan, operatőri bravúrokkal és érzelmileg is mélyen átélhető élményt teremt, tökéletesen kiegészítve a dal társadalmi és kulturális üzenetét.

 

Ez a dal előfutára Flea 2026-ban megjelenő, új szólóalbumának a Nonesuch Records gondozásában. A további részletek a jövő év elején várható.



Fotók: Flea/Magneoton

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás