


| Előadó: | Kalmár Pál |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Szécsén Mihály |
|
Radó József |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Tangó |
| Címkék: | Keressük! |

Nagyságos asszonyom, ön boldog nem lehet,
ön minden reggel egy-egy álmot eltemet.
Fölényes jókedvvel hiába néz reám,
tudom, hogy könnyet ejt ön minden éjszakán.
Nagyságos asszonyom, ön új tavaszra vár,
szemében ott ragyog egy régi, boldog nyár.
Lehet, hogy gazdag ön, lehet, hogy gondtalan,
Nagyságos asszonyom, mégis boldogtalan.
Lehet, hogy gazdag ön, lehet, hogy gondtalan,
Nagyságos asszonyom, mégis boldogtalan.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi