


| Előadó: | R-GO |
|---|---|
| Album: | Rég várok valakire |
| Megjelenés: | 1986 |
| Hossz: | 4:07 |
| Szövegírók: |
Szikora Róbert (Bob Lanky) Holló József Szikora Zsuzsa Szikora Róbert |
|
Szikora Róbert (Bob Lanky) Kozma Tibor Környei Attila |
|
| Kiadó: | Hungaroton - Pepita |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Elrepülnék vele, elrepülnék vele.
Leszek én malaszttal teljes,
Ha ez Néked nem lenne terhes,
De ezt minek is motyogom, ha nincs kinek,
Nem is lesz és nem is volt,
Olyan lány, akit én akarok,
Lelkem vérvörös piheként - száll, s kavarog
Elrepülnék vele, elrepülnék vele. hmm
Szerelem, Én büszkén őrzöm,
Emlékképeim közt szöszmötöl,
Dölyfös szenvedély neki , mindig bedől
Rég várok valakire, aki csak ennyit mond: he,
Akinek nem vagyok más, Én, csak a szíve csücske
Rég várok valakire, aki olyan mint Te,
Akinél nem érzek mást épp csak egy villámcsapást,
Tudom ,hogy láttam már valahol:
Talán egy japán teaházban,
Egy filmben vagy egy villamoson, úúúú
Tudom, hogy láttam már valahol,
És ha létezik úgy végre, írja meg pontosan hol.
Rég várok valakire, aki csak annyit mond: he,
Akinek nem vagyok más épp csak a szíve csücske
Rég várok valakire, aki olyan mint Te,
Aki nem löki el kezemet jó messzire.
Áááááá, ááááááá hmm
Rég várok valakire, aki csak ennyit mond: he,
Akinek nem vagyok más én, csak a szíve csücske
Rég várok valakire, aki olyan mint te,
Akinél nem érzek mást épp csak egy villámcsapást,
áááááá I love you honey ááááááá rég várok valakire.



Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek.
A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.
Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.
Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg.
A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.
Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.
A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek.
A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez.
Az új lemezről már két számot ki is adtak
Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.
A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak
Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.
A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.