Előadó: | FreshFabrik |
---|---|
Album: | Dead Heart In Living Water |
Megjelenés: | 2003 |
Hossz: | Keressük! |
Szövegírók: |
Kovács Levente Tanka Balázs Barabás Béla Koncz Mátyás Megyesi Szabolcs Olson Douglas R Szabó András Bálint |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | TenArrows/Warner Magneoton |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
You say you're changing
I say take it easy
that's the way
life is passing by
The merry go round of fairy tales
is racing around the sun
The merry go round of love
goes on
You hush me before
I could please you again
reveal yourself to me that night
The Merry go round of fairy tales
racing around the sun
The merry go round of love
goes on
When the journey through
the milky way
is nearing it's end
We find ourself united and
let Him make it happen
Október 23-26. között rendezik meg a CsabaParkban Magyarország egyik legnagyobb gasztrokulturális eseményét, a Csabai Kolbászfesztivált.
A fesztivál felvezetéseként október 9-én tartják a nemzetközi szárazkolbász-verseny zsűrizését a Csabai Rendezvénypajtában. A díjakat a fesztivál nyitónapján adják át.
Szárazkolbász-versenyre is lehetett jelentkezni
A szárazkolbász-versenyre mű- és természetes bélbe töltött szárazkolbásszal lehetett nevezni. Húsüzemek, magánszemélyek, kolbászt árusításra vagy saját fogyasztásra készítők egyaránt jelentkezhettek.
A csabai kolbász és a hagyományőrző programok kerülnek középpontba
Lesz disznóvágás-bemutató, kézműves vásár, mezőgazdasági kiállítás, és a családok számára is készülnek programokkal.
Minden generációt változatos gasztronómiai, kulturális és zenei programokkal várnak
A fesztivál nyitónapján, október 23-án a gyerekeké lesz a főszerep: óvodások és iskolások mérik össze tudásukat a kolbászkészítő versenyen. Pénteken a középiskolások és egyetemisták kolbászkészítő versenyével indul a nap.
A fesztivál csúcspontja a szombati nap, akkor rendezik a nemzetközi kolbászgyúró versenyt.
A vasárnap a családok és a hagyományok napja lesz
A cégek kolbászgyúró versenye mellett töltöttkáposzta-főző verseny és színes záróprogramok várják a közönséget. A gyermekeknek szól az Alma Együttes és a Kicsi Gesztenye Klub.
Zenei fellépők
A belépődíjas rendezvény fellépői között lesz a Csík Zenekar, a Bagossy Brothers Company, Beton.Hofi, a Bohemian Betyars, a Parno Graszt, a Gypo Circus Szirota Jenniferrel, a Follow The Flow, a Halott Pénz, Fásy Ádám és a Gypsy Kings, továbbá a NOX, DESH és Regán Lili. Nemzetközi fellépőként a Britain’s Got Talentből Taryn Charles-t is láthatja a közönség.
Fotók: Csabai Kolbászfesztivál Facebook