


| Előadó: | Magyar nóták |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Naszvadi József |
|
Jolsvay Vilmos |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Pentelei klubházban muzsikálnak szombaton és vasárnap.
Kihallik a nótaszó, szomszédunk meg átkozódik magában.
Szól a zene, járja a babám, selyemszoknya leng a derekán,
Nem vagyok én babonás, átkozódhat a babám, minden héten vasárnap.
Pentelei klubházban, régi nótát muzsikálnak a bálban,
Mert a jókedv sokat ér, nótás ember vígan él a világban.
Húzdd rá banda, mulat a babám, jó a kedvem, nem búsulok ám,
Nem vagyok én remete, vígan éljünk nevetve, vár miránk a vasárnap.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi