


| Előadó: | K-Zaj |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Milotai Gergő |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ref.
Nekem ennyi kell,ennyi kell!
Gyerünk ébredj fel,ébred fel!
Te is énekeld, énekeld!
Hogy fel a fejjel, fel a fejjel!
Fel a fejjel! Gyerünk, ne búsulj!
Tudom, hogy a te fejedben is megfordul.
Az a gondolat, újra és újra,
Hogy az életünk miért ilyen furcsa.
Durva néha, de most ezzel ne foglalkozz!
Felejtsd el egy percre, most ezen ne gondolkozz!
Inkább figyelj rám! Mert ez az a szám,
Ami majd feldob egy picit, ahogy rap repül hozzád.
Meg nem áll inkább, elindul útján,
És száll feléd, a madaraknak szárnyán.
Felpörögsz ahogy, meghallod a zenét,
Aki élvezi, az tartsa fel a kezét!
Ref.2x
Látom nem volt jó napod, hidd el nekem sem,
Ma szívesebben lettem volna egy lakatlan szigeten.
De már megszoktam, mert tudom, jön a péntek,
Amikor a rossz is jónak tűnik, a csúnya pedig szépnek.
De érzem, hogy ez lesz az a nap,
Amikor végre megint jól érezhetem magamat.
Mert szabad vagyok, nincsenek láncok,
Nem akarok sokat csupán,egyre vágyom.
Hogy gyere velem te is,élvezzük együtt,
Ahogy azt csináljuk amit, mind ketten szeretünk.
Aki ezt nem hallja,az nyissa ki a fülét,
Aki élvezi, az tartsa fel a kezét!
Ref.2x
És Péntek van, este van, de pénzem nincs,
A zene számomra az egyetlen kincs.
Ami kicsit felvidít, és erőt ad,
Amitől vadabbnak érzem, mindig magamat.
A vérem felpezsdül, mikor megérzem a ritmust,
Nem kell hozzá egyetem, vagy különleges kurzus.
Ezt mindenki érzi, ha elengedi magát,
Add meg magadat, hallgasd meg a hangját!
Tüzet csihol bennem, lobban a láng,
Nem kell semmit tenned, csak figyelj ránk!
Akinek ez nem tetszik, az fordítsa el fejét,
Aki élvezi, az tartsa fel a kezét!
Ref.2x


Új korszak kezdődik a NÉKED történetében: megjelent a zenekar első nagylemeze, mely a Sodor a szél címet kapta. Már látható a dalhoz készült videóklip is, amely vizuálisan is tovább mélyíti az album világát.
„Az évet az első nagylemezünk megjelenésével indítjuk, ami számunkra hatalmas mérföldkő” – mondja a zenekar. A Sodor a szél videóklipjét Török Arnold (Nidel Films) készítette, és a következő napokban további három klip is érkezik az album dalaihoz.
“Igyekeztünk minden dalunkat egy-egy videóval megjelentetni a legnagyobb videómegosztón, amit nagyobb stáb hiányában házon belül oldottuk meg. Olyan is volt, hogy egy nap alatt két klipet vettünk fel, sokszor a helyi tájak adta lehetőségeket használtuk ki. “
“A tavalyi évben több neves klubban is felléphettünk Magyarországon a 4S Street vendégeként, ami óriási lendületet adott számunkra. Ezenkívül a nyáron szinte kivétel nélkül minden hétvégén játszottunk Erdélyben is, ahol bizonyossá vált számunkra, hogy a közönségnek is tetszenek a dalaink, egyre többen éneklik a szövegeinket”
A NÉKED két lemezbemutató koncerttel is készül
Február 5-én Csíkszeredában, az Ólommadárban, február 7-én pedig Gyergyóalfaluban, a Petőfi Sándor Művelődési Házban mutatják be élőben az új dalokat. A Sodor a szél fizikai formátumban is megjelenik, amelyhez elsőként a lemezbemutató koncerteken juthat hozzá a közönség. Az eseményekre szóló elővételes jegyek az In-Time felületén érhetők el.
A NÉKED 2024 tavaszán alakult Gyergyószentmiklóson. A zenekar tagjai: Fodor László (ének, akusztikus gitár), Péter Gellért (dob), György Alpár (gitár), Ioni Eduárd (billentyűk) és János László (basszusgitár).
Zenéjük a pop rock és az indie világából táplálkozik
Alig két év alatt közel 50 élő koncert, Legszebb Erdélyi Magyar Dal jelölés, valamint több mint 50 ezer megtekintés a legnagyobb videómegosztón – mindez jól mutatja, hogy a NÉKED az erdélyi és magyarországi könnyűzenei színtér egyik friss, lendületesen fejlődő szereplője.