dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Szatmári Orsi: Csak a szíved kell

Szatmári Orsi - Csak a szíved kell

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Szatmári Orsi
Album: Keressük!
Szövegírók: Szabó Ágnes
Zeneszerzők: Szatmári Orsi
Kiadó: Keressük!
Stílus: Pop
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 5818 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Csak a szíved kell

Semmi nincs mit kérnék tőled
Csak, hogy mindig légy velem
Semmi nincs mit adnék érte
Csak az egész életem

Nem kérnék mást
Mint, hogy várj
Minden éjszakán
Nem kérnék mást
Csak hogy mondd:-\" Így lesz ezután!\"

Csak a szíved kell- és néhány év
Mikor úgy ébredsz álmodból,
Hogy mellettem élsz még
Csak a szíved kell-Ó és minden még...
Amit őrzöl: egy kép,
vagy néhány gyönyörű emlék,
S egy érzés: hogy mellettem élsz,
Amíg élsz

Nem kívánom én sem tőled,
Hogy nekem add az álmaid
Csak a tegnap minden titkát
És a holnap perceit!

Én sem mennék messze érted,
Csak a világ végére
S minden lépted, hogyha kéred
Árnyékként követem

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

2026-ban is lesz TÁBOR Fesztivál! Itt vannak az első fellépők

A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.






A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.


Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.


A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk


A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.


A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.


A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.




Megérkezett az első fellépők listája


A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.


Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még. 


A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.


A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét. 


 


Fotók: Tábor Fesztivál

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás