


| Előadó: | Banan Joe |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Verse 1.:
Bárhol élsz a földön,
Falun vagy városban.
Lakhatsz tornyos házban,
Vagy lenge sátorban.
Járhatsz kelhetsz élhetsz,
Kocsin vagy anélkül.
Egy csak egy a biztos,
Hogy nem élhetsz nő nélkül.
Refr. (2x):
Akit szeretnek a lányok annak jó,
Akit szeretnek a nők annak még jobb.
De igazán csak azok boldogok,
Akiket szeretnek az asszonyok.
szóló...
Verse 2.:
Sétálj csitri lánnyal,
Üdébb a harmatnál.
A nővérének bókolj,
Szeret ha jó voltál.
És hogy mindez semmi,
Csak akkor érted meg.
Hogyha asszony csókol,
Vagy asszony dédelget.
Refr. (2x):
Akit szeretnek a lányok annak jó,
Akit szeretnek a nők annak még jobb.
De igazán csak azok boldogok,
Akiket szeretnek az asszonyok.
szóló...
Verse 3.:
Én a női nemtől,
Remegve irtózom.
Mert, hogy állandóan,
Igenre vágyódom.
Tőlük függ a sorsom,
Siralmas lesz vagy jó.
Férfi asszony nélkül,
Igencsak szánandó.
Refr. (4x):
Akit szeretnek a lányok annak jó,
Akit szeretnek a nők annak még jobb.
De igazán csak azok boldogok,
Akiket szeretnek az asszonyok.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN