


| Előadó: | Kovács Kati |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Hajnal István |
|
Deák Tamás |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

A legtöbb nap nagyon nyugalmas,
sőt, azt is mondhatom, unalmas,
este egy-két jó lemez segít még,
de nélküled így már ez sem elég.
A jókedvemnek is – aránylag, –
ha a naptár mit mutat, – határt szab.
Nekem a szombat se,
ó, a vasárnap se jó!
Neked a kedd a kedvező idő,
hogy itt lehess velem!
Nekem az ünnepem a kedd, a fő.
Mondd, neked nem?
A legtöbb nap nagyon nyugalmas,
sőt, azt is mondhatom talán, hogy unalmas.
Gyere el többször, légy kicsit rugalmas – velem!
Tanácsom fogadd meg!
Kevés az egész kedd!



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi