dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Meyo: Coco Jumbo avagy, Diss El Diablo

Meyo - Coco Jumbo avagy, Diss El Diablo

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Meyo
Album: Keressük!
Szövegírók: MeYo
Snoupy
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 7581 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Coco Jumbo avagy, Diss El Diablo

Intro :
En felveszem te meghalgatod nem pofaz !! (Nem - nem)
En felveszem te meghalgatod nem pofaz !! (Nem - nem)

Refren:
El Diablo a coco jumbo
Az erdelyi rablo a faszopo-o
Seggnalo-o egy security-s taplo
"Amit te csinalsz az teljesen nem jo"
El Diablo a coco jumbo
Az erdelyi rablo a faszopo-o
Seggnalo-o egy security-s taplo
S-One-al egyutt most megszopat a MeYo

Versszak 1 (MeYo) :
Ha nem birod a zenenk ne halgasd
A reszletekrol bazd meg az anyadat faggasd
A halalod napjat a hohernal halogasd
A bitofan vegig a golyonkat nyalogasd
1-2 fingjal akkorat hogy radszakadjon a hazteto
Mars innen ez nem marha eteto
Villognak a fenyek, keres mar a mento
Var az otthonod a rulikowsky temeto
En vagyok a vezeto Jack a hasfelmetszo
Aki ki eszi a beled es cska a szemed mered
Akire te reg vered az nekem mar reg meg volt
Hulye lettem hatos korhaz ram szakadt az egbolt
Reg volt ? Tudom ma este a hugod dugom
Elfogyott a negativ : mert egyszer megvadulok en
Vad leszek majd
Szopjal, anyad azota is a sarkon ott all
Loptal egy zenet, "Mindig kell" en ilyet? soha, fenet !
Ha megegyszer ilyet csinal szet verem a fejet

Refren:
El Diablo a coco jumbo
Az erdelyi rablo a faszopo-o
Seggnalo-o egy security-s taplo
"Amit te csinalsz az teljesen nem jo"
El Diablo a coco jumbo
Az erdelyi rablo a faszopo-o
Seggnalo-o egy security-s taplo
S-One-al egyutt most megszopat a MeYo

Versszak 2 (Snoupy) :
Itt van valaki az aki nem szaki a nevem Szabi
Szopd ki az zoknim a seggem allatt egy Kawasaki
Na bazd ki anyadbol a hajszal rugot huzd ki
Te muki, az orrod se mered kidugni OOO
"Egy szomoru dal" seggemnek se jo
Nincs flow nem jo! Mellettem MeYo!
Te nem vagy mas csak egy nagy fasz szopo
S-One itt van nem mondok hazugsagot
En nem teszek pontot en nem mondok stoppot
A DaGang, az MP, meghoditjak a toppot

Outro (MeYo) :
1-2, 1-2 ... jah megy???
Jo akkor !
1-2 ...
csak nem megy....
Na mindegy, Marius leszophat !

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Heaven Street Seaven: "a koncert a legjobb legális drog a közönségnek és a zenekarnak is"

INTERJÚ SZŰCS KRISZTIÁNNAL

2026. augusztus 8-án egy koncert erejéig újra összeáll a Heaven Street Seven a fővárosban. A koncert kapcsán a frontember Szűcs Krisztián válaszolt a kérdéseinkre.






HS7-dalszövegek itt.




- Egy annyira sikeres karrier után, mint a HS7-é, mivel lehetett kitölteni az életedben keletkezett űrt? A koncertre való felkészülésen túl hogyan telnek mostanában a napjaid?

- Szerencsére már a klasszikus HS7 működése idején is sok mindent csináltam az anyazenekaromon kívül is, és azóta is. A teljesség igénye nélkül az utóbbi tíz évben volt vagy van: Budapest Bár, NAZA, Rájátszás, Szűcsinger, Rühös Foxi, Másnap-est Beck Zolival, illetve természetesen a legfontosabb a szólózenekarom, ami a saját nevem alatt fut, pontosabban Szűcs Krisztián és az Irgalmatlan Nővérek néven. 


Írtam zenét színdarabhoz, és most zajlanak a végső simítások a megjelenésre váró novelláskötetemen, aminek Utazás a kegyetlenbe lesz a címe. A legeslegfontosabb pedig, hogy közben lett saját családom, úgyhogy „sajnos” kevés lehetőségem van unatkozni.






- Sokak számára jelentenek jóleső nosztalgiát a Heaven Street Seven dalai, kapcsolnak a nótákhoz szívmelengető vagy épp fájdalmas, fiatalkori emlékeket. Számodra melyik az a (legyen mondjuk 2) olyan dal, amely azonnal visszarepít a régi időkbe és valamiért meghatározó számodra a saját nóták közül?

- Inkább tízet tudnék mondani a minimális belső körben. Talán a két kedvenc HS7-dalom mégis, ha nagyon megerőltetem magam, a Hullik a zápor 2008-ból, amit egyébként több mint tíz évvel korábban írtam, illetve az Úristen, ami az utolsó HS7-lemez utolsó dala volt. Igazából azért ezek, mert mindkettő szinte maradéktalanul megvalósítja azt a mindenkori ideálomat, amit az énekes-hangszeres dal szerintem elérhet, vagyis mondhatnám, hogy 


ezek a legjobbak, amire dalszerzőként képes vagyok, legalábbis eddigi munkám során, bár egyik sem tartozik a legnagyobb slágereink közé.






- “Mindenkinek, akinek ez fontos volt, ott a helye a Parkban, mert lehet, most hallhat minket utoljára…” (Orbán Gyula) Hogyan értelmezzük ezeket a sorokat?

- Ahogy le van írva. Én sem látok a jövőbe, ahogy Gyuszi sem, mindenesetre ez egy nagyon kivételes alkalom lesz a közönség számára, és nekünk is.


- Milyen részletet árulhatsz el a Parkos koncertről és milyen érzésekkel készülsz rá?

- Év elején kezdjük majd kitalálni a koncepciót, de az biztos, hogy a slágerparádé mellett elővesszük néhány kis kedvencünket is. Illetve azonkívül, hogy lesz néhány sztárvendég, lesz ezen túlmutató, izgalmas „külsős beavatkozás” is. A legfontosabb persze nyilván a HS7-élmény lesz. Természetesen nagyon várom a koncertet, amiben 


a legjobb dolog mindig nehezen körülírható, valami szeretet-energia-hullámzás, ami a legjobb legális drog közönségnek és zenekarnak egyaránt.




- Melyik dalt játszod majd a legnehezebb szívvel és melyiket a leginkább felszabadultan?

- Amit nagyon nehéz szívvel játszanék, azt mondjuk kézenfekvő, hogy egyszerűen nem játsszuk, de ilyen nem nagyon van. Amit szívesen hanyagolnék, az mondjuk a Hip-hop mjúzik című dal, ami a mai napig sem tudom, hogy miről szól. A már említett Hullik a zápor mindenképpen az egyik legfelszabadítóbb érzést kiváltó koncertdal, de említhetném még a Te mesédet, vagy a Hangerőt is.

 



Fotók: Heaven Street Seven hivatalos

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás