dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Meyo: Feltamadtam

Meyo - Feltamadtam

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Meyo
Album: Keressük!
Szövegírók: MeYo
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 3408 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Feltamadtam

Intro :
Feltamadtam szinte bele haltam a sajat hulyesegembe de

Versszak 1 :
Gondoltam beszolok nektek is hogy a sirbol feltamadtam
Mar a halallal beteptem visszajottem betaraztam
Latom nem valtam be jo fiukent nem baj leszek rosszabb
Eztan addig szopjak a faszomat amig nem lesz hosszabb
Tudom nem szep igy beszelni es nem helyes igy elni
hogy mit tegyek ne mondja meg senki hagyjatok zenelni
Ez a sorsom bunben egni verem forrik mint a lava
Inkabb egy napot a huvoson mint egy eletre gyava
Bennem elveszett az arva vagy bennem van elzarva
Tehetnek a racs moge mert a csend nekem a zarka
Az instru meg a barka mint a nojenak a csonak
Azt amit en csinalok nem en nevezem jonak
amit te csinalsz az kamu rap az eletedbol hamu lett
itt a csuf igazsag ha tetszik, ha nem itt en vagyok az amulett

Refren :
Feltamadtam es mostmar jobb vagyok mint regen
Egy a sok kozul jelentkezik nevem csillogjon az egen
En meg csak egy mikrofon es ti ahanyan vagytok
Mondjatok amit akartok mert mind tovig leszophattok

MeYo versszak 3 :
Kezemmel irok rimekkel gyilkolok
Nekem a majk jutott anyadnak a mely torok
a fold ameg forog addig en itt vagyok
egy uveg pezsgot bontok es a spanokkal koccintok
jegyezd meg vegre nem en hagytalak trebe
tegyel valamit az asztalra vagy huzzal el a belbe
tul mocskos a szam? ha nem tetszik nyalj alam
budapesttol nagyvaradig mindenki figyeljen ram
most megmondom a frankot fogd meg dugd fel ezt a kampot
vagy huzd faszra a Bango-t s talan kapsz te is majd bankot
mert maskeppen nem izleled csak tapogatsz a gangon
itt az aszom eg veled diplomas szoptato a rangom
kapsz te is ha kersz belole csukd be szemed nyulj elore
veredben a kurvasag, szokjal ra a borre
es meg utolso soromba magamnak csak azt kivanom
A zenem a farkammal egyutt pofarol-pofara jarjon

Outro :
Kulonosen senkinek nem kuldom ezt a notat
De aki nem dobja fel a mancsat az dobja fel a talpat

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Sziget: megérkeztek az újabb nevek

A zenei műfajokon átívelő több, mint negyven új fellépő között látható – többek mellett – a legnagyobb rockfesztiválok headliner sorait bérlő Bring Me The Horizon, a tavaly megjelent Midnight Sun albuma után hatalmasat futó popdíva, Zara Larsson, a hip-hop szcéna élvonalának ligájába emelkedő Loyle Carner vagy a legfrissebb albumával fél éve előrukkoló indie-rock formáció, a Wolf Alice.

 

 



 

„Az igazat megvallva, a késve indult szervezés miatt kevésbé bíztam abban, hogy sikerül majd igazán nagy neveket lekötni a 2026-os Szigetre. 


Az eddigi listánkat összevetve a nemzetközi fesztiválszcéna kínálatával, úgy látom, hogy szerencsére a zenei felhozatalban is ott leszünk a legjobbak között”


– indította a Sziget aktuális bejelentését Gerendai Károly. „De ez már csak a hab a tortán, hiszen a Sziget sikerének mindig is az volt a titka, hogy nem csak a sztárfellépők miatt vonzó. Sokkal színesebb, élménydúsabb, mint a versenytársai. Jó koncertet sok helyen lehet látni itthon is, hát még szerte Európában. 


A célunk az, hogy a Sziget egyedi atmoszférája sokkal többet adjon a látogatóinknak egy sima koncertélménynél, de természetesen továbbra is fontosnak tartjuk, hogy akit elsősorban a sztárfellépők vonzanak, azok is elégedettek legyenek


mind a műfaji sokszínűséggel, mind az előadók minőségével, aktualitásával. Igyekszünk minden zenei műfajból a legizgalmasabb, legtrendibb és persze legnépszerűbb képviselőket elhívni, mert azt szeretnénk, hogy a Sziget ne csak kiszolgálja a zenei közízlést, hanem formálja is azt” – tette hozzá a fesztiválalapító.

 

 

 

A Sziget korábban már elárult több tucat előadót az augusztusi felhozatalból, köztük a Twenty One Pilots, a Florence + The Machine, SOMBR vagy Lewis Capaldi fellépését. 

 

 

 

A Bring Me the Horizon a világ egyik legsikeresebb rockbandája


Grammy-jelölésekkel, BRIT Award-dal és több, mint 7,2 millió eladott albummal világszerte. A zenekart már többször is láthatta a hazai közönség, de az elmúlt években szintet ugrottak és látványos koncert show-jukkal igazi stadion zenekarrá nőtték ki magukat. 


2026-ra a kortárs rockzene egyik legbefolyásosabb bandájaként a BMTH-nak elmozdíthatatlan helye lett a legnagyobb nemzetközi fesztiválok headlinereinek sorában. 


Zara Larsson neve a tavalyi, Midnight Sun albuma után fényesebben csillog


A svéd popdíva legújabb albuma nem csupán egy poplemez a sok közül, hanem tökéletes példája annak, hogyan kell popzenét készíteni. Látványos, nagy energiájú koncertjein pedig a vizuális show, a koreográfia és a lenyűgöző énekhang magával ragadó élményt nyújt a közönségnek. 




Ellie Rowsell, a Wolf Alice énekesnője egy tavaly évvégi interjúban úgy emlékezett a Szigetre, mint a legjobb fesztiválra, ahol valaha felléptek. 


Az alternatív rockdíva és csapata 2025 augusztusában rukkolt elő a The Clearing című albummal, amivel most újra jönnek kedvenc fesztiváljukra. 


Loyle Carner a mai generáció egyik legfontosabb előadója


Miután kétszer is bekerült a Mercury Prize döntőseinek listájára, és további BRIT- és NME-díjra jelölték, Carner világszerte hatalmas rajongótáborra tett szert, 1,1 milliárd streameléssel és telt házas koncertekkel. 


A belső indíttatású és társadalompolitikai szövegeiről ismert rapper legújabb albuma, a Hopefully! a dél-londoni születésű Carner könnyedebb oldalát mutatja meg, de ez majd kiderül augusztusban. 


Az elektronikus tánczene világsztárja, az ausztrál Chet Faker is fellép a Szigeten


Érkezik a Sziget Revolut Színpadára idén az elektronikus tánczene világsztárja, az ausztrál Chet Faker is, kinek zenéjét a soul, az elektronikus és az indie pop elemek jellegzetes keveréke jellemzi, gyakran minimalista produkciós megközelítéssel. Legújabb lemeze, az A Love For Strangers február közepén jelenik meg. 


A Revolut Színpadra és szintén egy ausztrál eredetű nevet is bejelentett a Sziget


A Parcels 2014-ben alakult az ausztráliai Byron Bay-ben. Több mint egymilliárd stream után az elektropop csoport tavaly szeptemberben kiadta harmadik stúdióalbumát, a LOVED-ot, egy kritikusok által elismert, sokoldalú projektet. 2025 mérföldkőnek bizonyult a Parcels számára, amelyet telt házas arénakoncertek jellemeztek Európában, Észak-Amerikában és Ausztráliában is egyaránt.

 

 

 

DJ fronton is több új nevet jelentett be a Sziget


Érkezik – mások mellett - a jungle és a drum and bass műfajban utazó angol lemezproducer, DJ, énekes és dalszerző, Nia Archives, a DJ-világ egyik legizgalmasabb és legsokoldalúbb alakja, a görög származású Argy, a techno műfaj úttörője, valamint az élő performansz és a technológia megújítója, a több évtizede az elektronikus zene élvonalában szereplő Richie Hawtin, az egyszerre rendkívül kreatív és kompromisszumok nélküli Sara Landry, valamint 


a Boiler Room legújabb uralkodója, az építőmunkásból lett - és egy agytumor-diagnózis után - főállású lemezlovasként hatalmas népszerűségre szert tett Yousuke Yukimatsu, aki akár New Order dalokat is beilleszt a mixébe.

 

 

 

A most bejelentett magyar fellépők


Beton.Hofi, akinek „0” című kiadványa a zenei streaming adatait is tartalmazó Album Top 100 első helyét hódította meg a tavalyi évben, de a friss neveket tartalmazó listán szerepel az Analog Balaton, az Ivan & The Parazol és Mehringer is.

 

 

 

A közzétett újabb nevek ABC sorrendben


Analog Balaton, Anetha, Argy, Beton.Hofi, Boys Noize, Bring Me The Horizon, Chet Faker, Coco & Breezy, Dimension, Dixon, Funk Tribu, Golden Hours, Health, Ivan & The Parazol, John Coffey, Kolibri, LEAP, Loyle Carner, Mehringer, Naïka, Nation Of Language, Nia Archives, Olympe, Parcels, Perturbator, Richie Hawtin, Rose Gray, Sara Landry, Sef, Sub Focus, Swimming Paul, Sylvie Kreusch, Syreeta, Tripolism, Trym, Vintage Culture, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yousuke Yukimatsu, Zara Larsson.

 

 

 

A Szigetre mostantól kaphatóak a 3 napos bérletek is, február 12-15. között pedig a Revolut érkezik majd egy kedvező, Valentin-napi páros, 5 napos bérletajánlattal. Bővebb információ ezen az oldalon.


Fotók: Sziget Fesztivál

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás