


| Előadó: | Létlelet |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Czeininger Dávid |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Állat
Ámulva bámulta a külső világot,
Üvöltő indulat faláról lemállott,
Világban világa néma fényként látszott,
Őrült vadonban békét árasztott.
Mint férgek a húsra csúsztak a hajára,
Vágytak a tisztára értetlen mására,
Csillogó fényét a félelem elnyomja,
Ölnie kell, hogy az életét megtartsa
Ref.:
Mert te is csak egy állat vagy!
Törvényed eredben, rombolni kegyetlen
Állat vagy!
Ösztönből ragadó, bamba és pusztító
Állat vagy!
Tudatod elhagytad, a lelked megrohadt
Állat vagy!
Egy rohadt állat,
Egy rohadt állat,
Egy rohadt állat,
Egy rohadt állat,
Egy rohadt állat vagy!
Kiürült keretben nem nőnek virágok,
Masszává váló, szétfolyó álmok,
Szakadó időben elveszve keresték
Neveket feledve letűnt nap, nincs új év
Ittléttel szakítva száll fel a magasba
Testvéri fényektől nyugtatón karolva
Nézi a mélyet a bambán bámulót
A kipakolt méhet, ezt a rohadt sárgolyót
Ref.:


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.