dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Kati és a Kerek Perec: Villamos szerelem

Kati és a Kerek Perec - Villamos szerelem

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Kati és a Kerek Perec
Album: Keressük!
Szövegírók: Kiss Ernő
Zeneszerzők: Nagy Katalin
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 24265 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Villamos szerelem

1: Egyedül utazom, egyedül az utakon
Egyedül, nagyon egyedül
Ragyog a távoli állomás fénye
Várom őt oly nagyon, jön-e már utamon
Várom őt, igen, várom őt
A múltkori éjszaka emléke édes

2: Két hatos villamos
Egymásba szeretett egy éjjelen
Együtt aludtak a remizben oly boldogan
Két hatos villamos
Azóta szereti egymást
De ellenük dolgozik folyvást a forgalom

R: Gyere már énfelém, olvasd a menetrendet
Gyere már énfelém, tanuld a menetrendet
Gyere már, igen, gyere már
Ha kisiklunk, akkor is sínen van minden

R

Bom-szi-bom, bom-bom szi bom-bom
...

R, 2, R, R

Bom-szi-bom, bom-bom szi bom-bom
...

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Coca-Cola SZIN: Legyünk együtt úgy, ahogy jól esik

A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából. 






A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.

 

Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban. 




„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya.  „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.


A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön. 


Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.



 

Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.


1. rész:

YouTube


2. rész:

YouTube 

 

A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.


Fotók: SZIN

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás