


| Előadó: | Németh Lehel |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
|
Vécsey Ernő |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Táncdal |
| Címkék: | Keressük! |

Ma hegyekkel tudnék labdázni, mint egy óriás,
ha terajtad kívül nem tudna legyőzni más.
Ma semmi sem elérhetetlen, ha akadályt nem ismerek,
mert erővé változik bennem a játékos tekinteted.
Ma hegyekkel tudnék labdázni, mint egy óriás,
de össze tud törni egy fölényes pillantás.
Ha úgy érzed, szerelmem utadban van,
már szánalmas törpének érzem magam,
mert csak veled együtt élhetek boldogan.
Ma hegyekkel tudnék labdázni, mint egy óriás,…
…mert csak veled együtt élhetek boldogan.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi