dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Dukai Regina: Rhythm Of Noise

Dukai Regina - Rhythm Of Noise

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Dukai Regina
Album: Keressük!
Szövegírók: Dukai Regina
Krajczár Péter
Szeifert Zsolt
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 8455 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Rhythm Of Noise

The rhythm of noise (noise)

All the doors are close behind
Let open up my lonely mind
The rhythm of noise can make me smile
I don't need to think about
I don't even want to find
The shortest way to make you mine
The shadow of a distant wall
As a word in my empty soul
Telling the truth I already know
'cause the definite answer is
Waiting for the perfect day
When you could find where to go

I waste all my time
I waste all my life
I waste all my heart to find a place
Where nobody cries
Where nobody lies
And somebody needs your smile
Your smile...
Somebody needs your smile

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Ők a VII. Boglart első fellépői

A Boglart Fesztivál jövőre is a nép- és világzene kedvelők kedvenc találkozási pontja lesz, egy igazi multikulturális zenei élmény augusztus 26. és 30. között Balatonbogláron. 



A fesztivál bejelentette első fellépőit

Már biztosan velünk lesz a belga Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, míg hazai fronton Okos Viola, az Obadu és természetesen a Góbé neve szerepel a fellépők között. 

2026-ban hetedik alkalommal vár mindenkit az augusztus végi Boglart Fesztivál

A Boglart különlegessége, hogy míg esténként a zenekarok tagjai húzzák a talpalávalót, addig nappal tanárként adják tovább tudásukat: legyen szó konkrét hangszeres tanításról vagy éppen a zeneipari tudnivalókról. 

A Boglart fesztivál és népzenei tábor, ahol fiatal tanároktól lehet elsajátítani a vonós és moldvai népzene csínját-bínját.

Esténként a legkülönfélébb hazai és nemzetközi nép- és világzenei előadók perdítik táncra az előadókat. Először lép fel a fesztiválon a belga Enara Navaira, míg a szenegáli Afrikora és az isztriai Veja már visszatérőként érkezik a Babel Campbe, Itthonról már biztosan rophatjuk Okos Viola, az Obadu és a fesztivált többek között megálmodó Góbé dalaira.


A koncertek után táncházzal, nép- és világzene alapú elektronikus zenével folytatódik a buli

A táborozók a hangszer- és tánctanulás mellett különféle zenei workshopokon is részt vehetnek, ahol megismerhetik a külföldi előadók hangszereit, zenéjét és kultúrájukat is, és természetesen a közös muzsikálás sem marad el. 


A tavalyi debütálás után ismét lesz showcase része is a fesztiválnak

Itt a hazai előadók és zenei szakemberek találkozhatnak külföldi kollégáikkal, eszmét cserélhetnek, tanulhatnak egymástól. A Boglart az elmúlt hét év alatt egy igazi multikulturális zenei eseménnyé nőtte ki magát, ahol négy napon át minden a zenéről és a találkozásokról szól.

Az early bird kombinált bérletek és a fesztivál bérletek mellé most ajándék vászontáska is jár a vásárlóknak.

 

Fotók: Boglart

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás