


| Előadó: | Di$er |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Tamás Lajos Mészáros Dániel |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Yo Di$er Kontra Mészi
Nálunk a Rapp a kölyök korát éli Yo..
Kezdjed...
Mészáros Dániel a becsületes nevem,
A kibaszott geci, a kedvenc eledelem,
Azért jöttem közétek mert kurva laza vagyok,
A jó csajokon kívül mindenkit leszarok.
A köcsög Mészi mellett, én is itt vagyok,
Azért vagyok faszább mert le fikáznak a nagyok,
Yo, a nagyok...
Lejöttem az Oszihoz hogy cigit kávét kérjek,
Mert a spanom spúrságától én sose félek,
Rábasztam nagyon mert cigit adni baszott,
Azon kaptam észbe, hogy házimunkát adott.
Olyan vagyok, mint egy kurva májer,
Egyet jegyezz meg haver magadtól sose szállj el,
Pofámból lóg a cigi tesó hol a fájer? hol a fájer?
De tesó hol a fájer?
2009 mixtape, április 25 yo...



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.