dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
U-Cool J: Ez a szerelem csak egy álom!

U-Cool J - Ez a szerelem csak egy álom!

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: U-Cool J
Album: Keressük!
Szövegírók: U-Cool J
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 4952 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Ez a szerelem csak egy álom!

Szép álom volt bánom, hogy felébredtem úgy maradtam volna még vele csak vele.
Álmaimban csak őt látom mégsem változott a valóság.
Együtt voltunk ölelkeztünk nevetgéltünk vacsoráztunk majd sétáltunk.
Hazakísértem őt majd az ajtóba jött a szerelmes csók.
Kérdem én, hogy miért csak egy álom miért nem lehet ez valóság?!


Ez a szerelem csak egy álom!
Én csak erre a lányra vágyom!
Ez a szerelem csak egy álom!
Ez a csaj az én álmom!


Első MSN beszélgetés ő vele és máris tudtam, hogy ő lehet az, aki a szívem dobogtatja.
Csak ő lehet az, aki életben tart ő adja a remény, szeretetet, de jó lenne, ha járna mellé a szerelem.
Lehet kellemetlen, de ő csak egy álom és a találkozás baráti vacsorát éri el.
Tudom lehetetlen, de nekem csak ő kell, mert ő tanított meg arra, hogy ne adjak fel semmit.
Szeretném őt, mert tisztelem őt ezért kérem arra őt, hogy legyen mindenütt a kísérőm!


Ez a szerelem csak egy álom!
Én csak erre a lányra vágyom!
Ez a szerelem csak egy álom!
Ez a csaj az én álmom!


2009 karácsonyán megy javában a barátokkal az MSN parti.
Kire írjak, rá hisz oly sokan vagytok, de egy Kiscsajszira a szemem rögtön ugrott!
Beragad, a billentyűm egész nap írok neki dolgokat, ha kell, vigasztalom, segítségemet adom.
Kérlek, hidd el, hogy érted mindent megtennék, amíg élet az élet.
Ha bajban lennél eléd állnék.
Ha éhes lennél az étkem neked adom.
Ha szomjas volnál, akkor italom neked ajándékozom.
Ha szomorú volnál, akkor itt van két karom s ölelj szorosan örökre.
Sírj, csak sírj, hisz itt vagyok, amíg velem vagy addig bánat is eltűnik!

Ez a szerelem csak egy álom!
Én csak erre a lányra vágyom!
Ez a szerelem csak egy álom!
Ez a csaj az én álmom!


Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok, amíg Élek, de ÉN csak Érted Élek!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Budapest Ritmo 2026 – Időtlen hagyományok, kortárs energiák Kubától Dél-Koreáig

11. alkalommal tér vissza a Budapest Ritmo, amely a Bartók Tavasz Nemzetközi Művészeti Hetek keretében kerül megrendezésre 2026. április 9-11. között. 





Közép-Európa egyik legizgalmasabb világzenei találkozópontja idén új, kompaktabb formátumban valósul meg: a koncertek és a konferencia programok egyaránt a Magyar Zene Házában kapnak helyet.

 

A különleges akusztikai adottságokkal rendelkező koncertterem, az Európában is egyedülálló Hangdóm és a csúcstechnológiás hangrendszer mind a butik fesztivál sokszínű zenei világát szolgálják majd a Zene Házában. 


A Városliget közvetlen közelsége a nappali szakmai programok és esti koncertek között természetes találkozási pontként és inspiráló környezetként működik.



Fotó: Magyar Zene Háza


A Budapest Ritmo egyszerre fesztivál és találkozópont


Egy olyan tér, ahol a hagyományos és kortárs, a szakma és a közönség, a lokális és globális zenei világok természetes módon kapcsolódnak egymáshoz.

 

Meglepetésekre hangolva

 

A tavalyi jubileumi Ritmo pezsgő atmoszféráját továbbgondolva az idei program is olyan előadókat vonultat fel, akik egyszerre teszik otthonossá az újat és izgalmassá a megszokottat. A tizenegyedik Budapest Ritmo csütörtökön egy ingyenes nyitónappal indul a Magyar Zene Házában, ahol három fiatal feltörekvő zenekar debütál meghívott nemzetközi szakemberek és a Ritmo közönsége előtt a showcase program keretében, amely idén is a világzene friss tehetségeit, a zenei gyökerek és kortárs hatások találkozását mutatja.

 

Fellép a szerb Naked zenekar, akik a Kossuth- és WOMEX-díjas Lakatos Mónika új formációjával, a FolkTrióval kiegészülve a balkáni és roma zenei hagyományokat hozzák közel.


Az utóbbi évek egyik legizgalmasabb hazai zenekara, a fiatal Hakumba is pezsdítő és energikus koncertélményt ígér. A nemzetközi előadók sorát a párizsi Ko Shin Moon vezeti fel, akiknek zenéjében 


a tradicionális mediterrán hangszerek és analóg szintetizátorok teremtik meg az egyedülálló pszichedelikus hangzást.

 


Fotó: Budapest Ritmo


A szombati koncertprogram igazi zenei ritkaságokkal kecsegtet


Három kontinens előadói érkeznek, hogy sokrétegű, magával ragadó hangzásvilágukkal bűvöljék el a Ritmo közönségét. Az estét a balkáni motívumokat érzékenyen újragondoló szlovén Bakalina Velika kezdi, majd különösen izgalmas élményt ígér a dal:um fellépése, akik a dél-koreai folk letisztult szépségét minimalista, kísérletező nyelvre fordítják le. 


A nap csúcspontjaként Kubából érkezik a Grupo Compay Segundo: a legendás zenei örökséget életben tartva idézik meg a havannai éjszakák lüktető, időtlen atmoszféráját. Az estéket DJ-program zárja, további fellépők hamarosan.

 


Fotó: Grupo Compay Segundo/Budapest Ritmo


Két nap szakmai fókuszban a zeneipar

 

A fesztivál fontos eleme a kétnapos szakmai konferencia, amely nemzetközi és hazai szakemberek részvételével vizsgálja a világzene és a kapcsolódó szcénák aktuális kérdéseit. 2026-ban a program külön hangsúlyt fektet a magyar zeneipar helyzetére, lehetőségeire és nemzetközi kapcsolódásaira, teret adva párbeszédnek, tudásmegosztásnak és új együttműködéseknek.


Kiemelt kép: Budapest Ritmo

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás