Előadó: | A-Punk |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Bezi Szemerédy Balázs Szmerka Dániel |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Hallod a szirénák?
Halált hoznak
Hallod a puskák?
Gyilkos kis vírusok
Hallod a bombák?
Halál hull alá
Száguldó riporter
szélvészlábú pestis
bámulod a tévét
vérengzés élőben
új mocsok, új szemét
vért kíván a tömeg
veled mindent megetetnek!
Hallod a szirénát?
Isten óvd Amerikát!
Hallod a síró anyát,
ki halott csecsemő felett áll?
Büszke katonák
fizetett gyilkosok
Harcolnak a földért
harcolnak az olajért
harcolnak és gyilkolnak azért
ami nem az övék
Hallod a szirénát?
Isten óvd Amerikát!
Hallod a síró anyát,
ki halott csecsemő felett áll?
Hallod a szirénák? x4
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.
Kormos Emília Panna elmondta, életében először jár a Szigeten. A fiatal hölgy, akit fotósok hada fogadott, a nagynénjével érkezett a fesztiválra.
A gimnazista lány beszámolt arról, hogy elsősorban a zárónap fő fellépője, Chappell Roan esti koncertje miatt jött a fesztiválra, és azért érkezett kora délután, hogy felfedezze a Szigetet.
Egy Sziget-örökbérletet, valamint egy ajándékcsomagot kapott a szervezőktől
Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatóját, Kormos Emília Pannát köszönti Kádár Tamás, a Sziget Zrt. cégvezetője a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás
Az idén immár 31. alkalommal megszervezett Sziget fesztivál tízmilliomodik látogatója szintén egy magyar hölgy volt 2023-ban.
A Szigeten hétfőn az amerikai Chappell Roan előtt a Portugal the Man és a Last Dinner Party is fellépett a nagyszínpadon.
Borítókép: Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, Kormos Emília Panna a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás