dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Nótár Mary: Mulat a famíliád

Nótár Mary - Mulat a famíliád

off off off off off
Érzések
Előadó: Nótár Mary
Album: Érzések
Megjelenés: 2009
Hossz: 3:20
Szövegírók: Száva Diana Rita
Lakatos Róbert
Száva Katalin Rita
Nótár Mária
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Magic World Media Kft.
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 34009 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Mulat a famíliád

Éjszakába mulatnak a cigányok tá riti tá di jádám
Megszédítették már a világot.áj dididi tádi játá tádi jádám
ref.:
Laj,laj,lalalaj mulat a famíliád,mulat a famíliád
sokan irigyelnek téged
családod a büszkeséged,
meg a szép feleséged...
mert sokan irigyelnek téged
családod a büszkeséged,
meg a szép feleséged.


Jaj de milliókat huzatok a vonóval,játátádi tirilim tádi jádám
Csak nem megyek ez után át csóróba, játátádi ritidim táj di nánám
ref.:
Laj,laj,lalalaj mulat a famíliád mulat a famíliád
sokan irigyelnek téged,
családod a büszkeséged,
meg a szép feleséged
mert sokan irigyelnek téged,
családod a büszkeséged,
meg a szép feleséged.

álomálom derij ter ji ti tám tár jitidim trádi jádám Sép té rédré té ri tididim tiridim rélomá játá dádim tididim tádi jádám

ref.:Laj,lja lalalj...

rákencákel vojá kere lelomá vonbijámé szákonémász délomá

ref.:Laj,laj


álomálom...

ref.:Laj,laj

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Dolák-Saly Róbert 70. születésnapi gálája: egy legendás életpálya ünneplése

Dolák-Saly Róbert, a magyar humor és előadóművészet ikonikus alakja 70. születésnapját ünnepli 2026. január 18-án, vasárnap a Budapest Kongresszusi Központban.



Ez az egyedülálló esemény tisztelgés a művész páratlan életműve és a közönséghez fűződő, évtizedeken át tartó kapcsolata előtt.


Dolák-Saly Róbert neve generációk számára jelent egyet az abszurd humorral, a minőségi zenével és a szellemes szójátékoktól hemzsegő könyvekkel.


Pályafutása során a magyar kulturális élet számos területén alkotott maradandót


Kezdve a legendás L’art pour l’art Társulat egyik alapító tagjaként, ahol felejthetetlen karaktereket – mint például Anti bácsi vagy Naftalin Ernő – hozott létre, egészen önálló estjeiig és zenei projektjeiig, mindig képes volt megújulni és elkápráztatni a közönséget. Versek, paródiák, abszurd jelenetek és dalok sorával gazdagította a magyar kultúrát, melyek mára mind klasszikussá váltak.


Művészi munkásságát áthatja a nyelvi játékosság, a finom irónia és az élet apró abszurditásainak szeretetteljes megfigyelése. 


Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.


A 70. születésnapi gálaest a művész gazdag életpályájának keresztmetszetét mutatja be, emlékezetes pillanatokkal és exkluzív produkciókkal. Az esten természetesen színpadra lép a L'art pour l'art Légitársaság (Szászi Móni, Stefanovics Angéla, Pethő Zsolt) is legemlékezetesebb jeleneteikkel, garantálva a tőlük megszokott, fergeteges szórakozást. 




Az est házigazdája és egyben aktív résztvevője Hajós András lesz, aki műsorvezetői teendői mellett egy-egy jelenetben is felbukkan majd. 


A zenei kíséretről a Dolák-Saly Róbert Emlékzenekar (Dandó Zoltán, Horváth Bálint, Pető Gábor, Móré Attila) gondoskodik, akik segítségével a legendás dalok új, friss köntösben szólalnak meg, ígérve felejthetetlen élményt a hallgatóságnak.




Ez az est tisztelgés egy olyan művész előtt, aki tehetségével, humorával és egyedi látásmódjával gazdagította a magyar szórakoztatást. A 70. születésnapi gála kiváló alkalom arra, hogy a sajtó és a nagyközönség is megemlékezzen Dolák-Saly Róbert kimagasló pályafutásáról, és részese legyen egy páratlan időutazásnak. Jegyvásárlás és további információk itt.

 

 

Fotók: Dolál-Saly Róbert

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás