dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Sectah: From Hells Kitchen

Sectah - From Hells Kitchen

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Sectah
Album: Keressük!
Szövegírók: Pintér Mihály
Radical
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 6115 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

From Hells Kitchen

From Hells Kitchen…Radical yo…Radical, Radical, Radical Speaker…Radicális szónok…yo

Nem bírom a fejeket, mindenki csak leseget
Mindenki csak fenyeget, Nem tisztelik a neveket
Sem pedig a telepet, divatból szívnak szereket
Csak játszák a szerepet, kamu a szeretet
Minden el temetett, üdvözlet a helybe
Benne van a tervbe, hogy itt helybe
Lövöm magam fejbe, ha beleunok ebbe a szarba
Mindenkinek…
Ha velem kezdesz harcba, belemászok az arcba
Nehezen tűröm el ha valaki magát rakja, előttem
Az utca alapján felnőttem
Gyerekként rájöttem hogy az élet nem felhőtlen
Ez nem egy álom, max egy jól elbaszott mese
A szegény ember meg az élet szopatós esete
Ennek a felese tréfa, ez nem a Hofi
Ez legyilkol téged akár Leon a Profi

Refrén(2x)

Itt agyon basz a szavam From Hells Kitchen
Megtekerem a cigim, hogy szépnek lássak mindent kicsim
És nagyon tisztán a fejem csak a falba baszom
Mert mindennel tele van a faszom

Hé köcsög gyerek! Lenyellek kereszbe
Hiába is imádkozol, én köpök a keresztre
Elvagyok eresztve, bevagyok fedezve
Mögöttem a Sectah, Day kísér a terepre
Felnézek a nevekre, respect a telepre
Atomot a hegyekre, szopjon az elit!
Szopjon a májer gyerek ki Audiban feszít
Itt csak annak van pénze ki az utcán terít
Én csak baszom a szöveget meg vedelem a Hennit
Mert ezektől a szartól, jó messzire repít el
Az ideg meg feszít mert ugyanaz megy mindennap
Szabad vagyok mégis úgy élek mint egy rab
Szopat az élet mégis játszom ezt a gamet
Szívom a mérget és rád pöckölöm a véget
Én akkor is nyomatom mikor hozzák már a széket
Leszarom ki mit gondol ez a flessem én így élek

Refrén(2x)

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Yngwie Malmsteen Budapestre is elhozza 40 éves turnéja dalait

Budapesten ad koncertet augusztus 5-én a svéd gitárzseni, Yngwie Malmsteen


40 éves jubileumi európai turnéja keretében a MOMKult színpadán lép majd fel. A programban a korai sikerek, így a Rising Force, a Trilogy és az Odyssey mellett a közelmúlt legjobb lemezei, azaz a Spellbound, a World on Fire és a Parabellum dalai is előkerülnek majd.


Yngwie J. Malmsteen olyan családba született, amelyben klasszikus zenészek és operaénekesek is voltak. Ötödik születésnapjára kapta első gitárját, és hét évesen kezdett el komolyabban játszani. Kezdetben a blues inspirálta, ám hamar elbűvölte a hegedűművészek – például Nicolo Paganini és Antonio Vivaldi – hangzása és elképesztő technikája.




A klasszikus hegedűs virtuozitás mellett J.S. Bach és más barokk zeneszerzők megközelítését is beépítette saját zeneszerzői és hangszerelési stílusába. Ennek eredményeként született meg az, amit ma neoklasszikus hard rockként ismerünk.


Tizenévesen érkezett Amerikába, ahol több lemezfelvételt követően, 1984-ben jelentette meg Rising Force című szólólemezét; azt az albumot, amely gyakorlatilag forradalmasította a rockgitározást. Ez a lemez mérföldkövet jelentett a neoklasszikus rock és metal műfajában, ötvözve a klasszikus zeneszerzést a szédítő tempóval és a hard rock hangszereléssel. Az olyan számok, mint a Black Star és a Far Beyond the Sun évtizedek óta állandó elemei koncertjeinek


Az idei turné részben ezt az úttörő albumot ünnepli, de Yngwie a Parabellumig bezárólag több mint harminc lemez számaiból válogat majd, felölelve a négy évtizedet. 


„Minden este, amikor színpadra lépek, 40 éve írt dalokat játszom, de minden alkalommal megpróbálom máshogy előadni őket”


– mondta Malmsteen a Classic Rock magazinnak pár éve. „Nem vagyok zenegép. És ettől lesz ez igazán izgalmas. Minden alkalommal, amikor kezemben a gitár, egy új érzés fog el, és ez boldoggá tesz.”


Az idei turné kapcsán Malmsteen elmondta: „Nagyon izgatott vagyok, hogy ismét turnézhatunk, és megemlékezhetünk a szólókarrierem indulásáról Ez egy hihetetlen utazás volt, és még mindig úgy érzem, mintha csak most kezdődne. Nem juthattam volna el idáig a rajongók nélkül, akiknek köszönöm az évek során nyújtott támogatást. Alig várom, hogy együtt hozzunk létre új csodákat! More is more!”


A különleges koncertre Budapesten augusztus 5-én kerül sor: exkluzív helyszínen, a MOMKult színpadán lép fel Malmsteen. A koncertre álló- és ülőjegyek korlátozott számban kaphatók.


Fotó: Yngwie Malmsteen x LiveSounds

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás