


| Előadó: | Gino |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Amikor megláttalak, már éreztem én,
Te vagy a fény mi megmarad a szívem mélyén.
Ahogyan jöttél felém, mint a filmekben rég.
Szemedben ott volt a tűz,
Milyet nem láttam még.
Nem hittem volna, hogy engem még vár, egyszer majd még,
Annyi féltett kis álom, de valóra vált.
Mondd, hogy mindig leszel és táncolsz velem,
Ha hallod e dalt...
Mondd hogy együtt leszünk és úgy ébredünk mint reggel a nap.
Na gyere bújj jól közel, hagy érezzem én,
Bőrödnek lágy bársonyát, amikor hozzám ér,
Ilyenkor minden pillanat, úgy megragad.
Angyali szárnyakat kapok, mert boldog vagyok
Nem hittem volna, hogy engem még vár, egyszer majd még,
Annyi féltett kis álom, de valóra vált.
Mondd, hogy mindig leszel és táncolsz velem,
Ha hallod e dalt...
Mondd hogy együtt leszünk és úgy ébredünk mint reggel a nap.



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.