


| Előadó: | Bruce Dynamit |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Young G:
5,6,7 és
Ez az emlék annyira szétszed engem, mert pillanat nem tudom mit kéne tennem, eddig megvettem vagy elvettem, de most mindegy és élvezem.
Mert mondhatnám azt is, hogy milyen rossz az élet, behunyt szemmel várhatnám a véget,
de nem akarom, hogy így legyen minden amit csinálok kín legyen.
Azt is figyelembe kéne venni emberek közösen mit kéne megtenni: Testvériség, Béke, Tisztelet, Szeretet.
Gyere kincsem add ide a kezedet és együtt ketten a jóba bele vágunk nem kell most már azon meditálnunk, hogy mi lesz ha rossz lesz, mer így a jó. Pontosan ez lesz ami nekünk való.
Ref.:(Bruce)
Nekem így volt jó,
Neked úgy volt jó,
Nekünk úgy lesz jó, ha az emlék nem múlandó.
Nekem így volt jó,
Neked úgy volt jó,
Nekünk úgy lesz jó, ha az emlék nem múlandó.
Young G:
Egy újabb fejezet következik most és, hogy vázoljam amiatt fogok papirost.
Azt a rengeteg bűnt ami volt körülöttem elhajítom, mert már rá jöttem, hogy nem az számít, hogy mennyire rossz hanem, hogy mennyi szép emléket okoz.
A spanokkal töltött őrült percek, vagy az egymást megviccelő heccek.
Ó mennyire tetszettek azok az esték mikor kényeztettük a kis csajok testét.
Na tessék folytatom én ha megkérsz de nem hagyhatod ezt az életet, mert élvezni félsz.
Találj te is magadnak egy álmot a zenét a bulikat vagy esetleg a táncot és meglátod, hogy igazam volt ha az érzés téged is felkarol.
Ref.:(Bruce)
Nekem így volt jó,
Neked úgy volt jó,
Nekünk úgy lesz jó, ha az emlék nem múlandó.
Nekem így volt jó,
Neked úgy volt jó,
Nekünk úgy lesz jó, ha az emlék nem múlandó.
Bruce:
Nekem így, neked úgy, de most mindenki megvadul csak mi maradunk, ahogy eddig voltunk, ketten mindent meg oldunk.
Nem számít semmi már úgysincs mit tenni már, mert melletted úgy is minden évszak nyár.
Pózolj mert készül a kép klik-klik így lesz emlék, ha újra kezdhetném akkor is mindent ugyanígy tennék.
Nem számít semmi már úgysincs mit tenni már történhet bármi, mi maradnánk egy álompár.
Ref.:(Bruce)
Nekem így volt jó,
Neked úgy volt jó,
Nekünk úgy lesz jó, ha az emlék nem múlandó.
Nekem így volt jó,
Neked úgy volt jó,
Nekünk úgy lesz jó, ha az emlék nem múlandó.



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország