dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Inferno Metalcore System: Ha csontok törnek

Inferno Metalcore System - Ha csontok törnek

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Inferno Metalcore System
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Metal/hardcore\r\n
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 5100 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Ha csontok törnek

Ha csontjaid törnek
Akkor se add fel
Ha tudod, hogy vége
Akkor térdelj
Senki előtt
Kések villannak
Ajtók csukódnak
Ki már nem nyílnak
Örökre magukba zárnak
Védekezz
Állok a szakadék szélén
Táncolok még a borotva élén
Ki marad velem ha maradok
Ki ébreszt fel ha én is zuhanok
Ajtók
Ha hagyod örökre magukba zárnak. Védekezz.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Zanzibar és Rómeó Vérzik egy estén az Akvárium Klubban

Szó sincs retróról, de mindenképpen hangos időutazás a kétezres évek hazai könnyű-rock alapvetéseit egy színpadon látni.






A populárisabb Zanzibar nemrég múlt 25 éves, a vérbeli rock ’n roll brigád, vagyis a felvidéki Rómeó Vérzik pedig kereken három évtizedet ünnepelt novemberben. És bár a starttól mindkét csapat esetében évtizedek teltek el, tagok távoztak és érkeztek, gitárok törtek, meg aranylemezekkel telt meg a fal, egy valami nem változott: a zenéjük őszintesége.


- Nem vagyok az a típus, aki a múltba réved és azon töri a fejét, mit rontott el.. Soha nem függtünk senkitől, és ez adott nekünk igazi szabadságot 


- mondta a Rockstar Magazinnak a Rómeó Vérzik frontembere, Koppány, amikor arról kérdezték, lenne-e olyan 30 év távlatából, amit mai fejjel másképpen csinálna. 




Persze ha szabadságról meg hitelességről van szó, ahhoz Terecskei Ritáéknak is lesz pár szava, hiszen hiába változtak az idők az alakulásuk óta, ők az elmúlt – már több mint - negyed században kitartottak amellett az őszinte rockvonal mellett, amivel 1999 januárjában legendásan útnak indultak, hogy 


olyan slágerek adjanak a hazai könnyűzenének, mint az Igazi nevem, vagy az Ádám keresi Évát és a Szerelemről szó sem volt. 


Zanzibar-dalszövegek itt.


Nem csak nosztalgia várható, hanem ugrálós-éneklős rockbuli is készül


Már csak azért is, mert a Rómeó Vérzik Koppánya kis kényszerpihenője után az Akvárium színpadán tér vissza a fővárosba, hogy még az eddiginél is nagyobb energiával csapjon a húrok közé, legalább annyira pörgős nótákkal, mint 


Az Ördög, az Isten, az Élet és a Halál, a Keleti rock és roll, a Kiskakas pedig pláne, hogy nem maradhat le a setlist-ről.

 

Rómeó Vérzik-dalszövegek itt.


A két zenekar amúgy még sosem turnézott együtt, úgyhogy ez a mostani, március 7-i koncert igazi hazai rocktörténeti különlegességnek számít majd.

 


 

 

Kiemelt kép: Zanzibár

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás