Előadó: | Hien |
---|---|
Album: | Játék az egész |
Megjelenés: | 2009 |
Hossz: | 3:21 |
Szövegírók: |
Szabó Ágnes |
Romhányi Áron |
|
Kiadó: | Tom-Tom Records |
Stílus: | Pop |
Címkék: | pasis, romantikus [+] |
Azt mondod, az a szép
kinek a szeme kék...
És azt, hogy ilyen csoda nem várt soha még.
S ha meglátsz valahol,
szíved már zakatol,
és ez bőven elég.
És bárcsak ott lennénk egy elzárt szigeten,
mert ez a szerelem, biztosra vehetem..
De mondd meg, van-e hab a kedvenc sütimen,
vagy mondd meg, mi a nevem…
Meseszerű kép,
csak egy kicsit túl szép…
Hogy percekre láttál,
s már karodba zárnál.
Meseszerű kép,
amit sose hinnék.
Ha igazi lennél,
a szemembe néznél..
mi sose volt kék…
Azt mondod, ez a nyár
pont az, mit álmodtál.
Te és én kézen fogva, mint egy csoda-pár.
És győztes vagyok én,
s te vagy a nyeremény...
Őrült az, aki vár…
És bárcsak ott lennénk egy elzárt szigeten,
mert ez a szerelem, biztosra vehetem.
De mondd meg, van-e hab a kedvenc sütimen!
Vagy tudd, hogy mi a nevem…
Meseszerű kép,
csak egy kicsit túl szép…
Hogy percekre láttál,
s már karodba zárnál.
Meseszerű kép,
amit sose hinnék.
Ha igazi lennél,
a szemembe néznél..
Nekem ez a kép
Kicsit túl szép.
Hogy percekre láttál,
s már karodba zárnál.
Meseszerű kép,
amit sose hinnék.
Ha igazi lennél,
a szemembe néznél..
mi sose volt kék…
Rossz a szereped,
láttam eleget.
Jobb, ha feladod,
máshol keresed.
Tudd, hogy nagy a tét,
s ennyi nem elég!
Ez a gyönyörű,
rózsaszínű ég-túl szép...
Becky Hill kétségtelenül az Egyesült Királyság egyik legkiemelkedőbb tehetsége, aki két BRIT-awardot, tizennyolc Top 40-es kislemezt és több milliárd streamet tudhat magáénak eddig. Élő show-jai során pedig már itthon is bizonyította hihetetlen énekesi képességeit és magával ragadó színpadi jelenlétét.
A pop-díva ezúttal a hazai nyárzáró fesztiválra, a Coca-Cola SZIN-re készül, valami egyedi produkcióval.
Nagy a titkolózás Becky Hill nyári, szegedi fellépése kapcsán
A brit popsztár augusztusban a Reading és a Leeds fesztiválok sztárjaként is fellép, a hazai közönség örömére pedig augusztus 27-én, a SZIN nyitónapján érkezik a Tisza-parti fesztiválra, állítólag egy egyedi produkcióval.
Becky elmondása szerint tavaly, pont a budapesti koncertjén „szeretett vissza” a koncertezésbe
„Egy ideje kiábrándultam már a koncertekből és a fesztiválokból. Egyszerűen nem olyan érzés már, mint régen. De most, nektek köszönhetően újra beleszerettem, mert ez most pontosan olyan érzés, mint régen”
– mondta az énekesnő a 2024-es szigetes koncert közönségének. Az tehát biztos, hogy az angol sztárénekesnő újra nagy lendülettel koncertezik, amit a hazai közönség Szegeden is élvezhet majd. A hírek szerint azonban a Coca-Cola SZIN Becky Hill rajongói még egy extrát is kapnak. „Azt kértük az énekesnő menedzsmentjétől, hogy valami plusz attrakcióval is készüljenek” – mesélték a SZIN szervezői. „Voltak ötleteink is, amit örömmel meghallgattak, de a végső megoldással majd ők állnak elő, mondták” – tették hozzá.
A rajongóknak tehát mindenképpen érdemes 100 nap múlva Szegeden a Nagyszínpad elé állni. És akinek még nincs jegye a SZIN-re, az május 18-án tapadjon a fesztivál weboldalára, mert az első 100, akár bérlet vagy napijegy vásárló most azon túl, hogy ajándékkupont is kap, közülük két szerencsés egy személyes találkozót is nyer a szerdai nap headliner előadójával, Becky Hill-el.
Fotók: SZIN