


| Előadó: | Unique |
|---|---|
| Album: | Úttalan utakon |
| Megjelenés: | 2001 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Ferbár Zsolt |
|
Kovacsics Ádám |
|
| Kiadó: | Magneoton |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

A gonosz vörös ördögök
És a jóságos angyalok
Most kéz a kézben táncolnak
Szólnak már az ünnep-hangok
Szőke Marylin Monroe-k
Egy igazi James Dean
Szemem előtt újra él
Minden régi film
Az esti karnevál
Már régen tovább állt
De a szemembe kúszik még
Ezernyi színes kép
Az esti karnevál
Mintha még hallanám
A távolból halkan szól
A megfáradt utcákból
Mindaz, miről álmodtál
Hogy egyszer híresség leszel
Most itt a nagy lehetőség
Ha egy jelmezt felveszel
Dzsungeltáncosok
Hippik virághatalma
Ez a boldog pillanat
Bár örökké tartana



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala