


| Előadó: | Barackca |
|---|---|
| Album: | Terror |
| Megjelenés: | 1999 |
| Hossz: | 3:51 |
| Szövegírók: |
Huszár János István |
|
Huszár János István Huszár Krisztián Tamás |
|
| Kiadó: | Szerzői kiadás |
| Stílus: | Hardcore, Punk |
| Címkék: | Keressük! |

Járod kinn az utcát,
Embereket térítesz.
Nem dolgozol semmit,
Csak terjeszted a Hitet.
Szerinted Jézus itt van,
És szeret Ő minket.
De akkor mi a francért,
Halnak meg a Gyermekek?
refr.:
Ezt felejtsd el: Jézus már meghalt!
Az Egyház pedig mindent felfalt.
Neked se maradt, csak inged, gatyád.
Otthon szomorkodik az Anyád!
Adományokat gyűjtesz,
Pap helyett prédikálsz!
Templomokat építesz,
És a Papnak egy ki lakást!
Míg épül a drága templom,
És gyűlnek a báránykák!
Emberek halnak éhen,
És nem segít az Egyház!
refr.:
Én nem megyek Isten országába:
Se Pokolba se másvilágba.
Isten nélkül is meg vagyok szépen.
Senki se imádkozzon értem!
Előadás a téren,
Imádod az Istened.
És nem veszed közben észre,
Hogy nem lesz egyéniséged!
Mert amíg ezt csinálod,
Nem foglalkozol semmivel.
És szépen megtelik majd,
Az Agyad a semmivel.
refr.:
Ezt felejtsd el: Jézus már meghalt!
Az Egyház pedig mindent felfalt.
Neked se maradt, csak inged, gatyád.
Otthon szomorkodik az Anyád!
Bájosan nézel arra,
Ki elfogadja a hitet.
És átkozódsz arra,
Kinek nem tetszik az Istened.
Pedig Isten előtt szerinted:
"Mindenki Egyenlő!".
Ezt mondd el majd annak is,
Ki ezért majd fejbe lő!
refr.:
Én nem megyek Isten országába:
Se Pokolba se másvilágba.
Isten nélkül is meg vagyok szépen.
Senki se imádkozzon értem!
Na, gyerünk!!!



Január 19-től már elérhető az érvényes diákigazolványhoz kötött félárú bérlet a 2026-os Szigetre.
A kedvezményes lehetőséget a BudapestGO alkalmazásban megvásárolt – Budapestre is érvényes – utazási diákbérletekkel lehet igénybe venni. A kedvezményes akció július 31-ig, vagy – a fesztivál véges befogadóképessége okán - a készlet erejéig tart.
A Sziget diákbérlet ára a jegyárfordulókkal nem változik, ráadásul részletre is beszerezhető.
A Fővárosi Önkormányzattal kötött megállapodás részeként a Sziget szervezői kedvezményes bérletet vezetnek be az ország bármely közép- és felsőoktatásában tanuló, érvényes magyar diákigazolvánnyal rendelkező diákjai részére.
A félárú lehetőség a legolcsóbb elérhető Sziget bérlet, melynek ára az akció végéig állandó marad, ráadásul részletre is beszerezhető a Sziget webshopban.
A jegyakció keretében a BudapestGO alkalmazásban vásárolt érvényes utazási bérletekkel (kedvezményes Pest vármegyei vagy országbérlet illetve havi Budapest-bérlet a köz- és felsőoktatásban tanulóknak) először a BKK dedikált aloldalán kell regisztrálni, ezt követően érkezik e-mailben egy egyedi kuponkód, ami a Sziget weboldalán váltható be a „Sziget Diákbérlet by BudapestGO” bérletre.

„A diákbérlet ára 78.500 forint, ez fesztiválnapokra lebontva alig több, mint 15.000 forint/nap, ami egy rendkívül kedvező ajánlat a magyar diákok számára. Ezért, bár az akció hivatalosan július 31-ig tart, könnyen lehet, hogy a nagy érdeklődésre tekintettel - a Sziget véges befogadóképessége miatt - a bérletek hamarabb elfogynak majd” – hívta fel a figyelmet Kádár Tamás, a Sziget főszervezője.

A kedvezményes lehetőségben felhasználható utazási bérletek vásárlására a BudapestGO-ban július 29-ig van lehetőség, regisztrálni legkésőbb július 30-ig lehet, a kuponokat pedig július 31-ig válthatják be a felhasználók a Sziget webshopjában. Egy felhasználó egyszer igényelhet kuponkódot. Az akció július 31-ig, vagy a készlet erejéig tart.
Fotók: Sziget