Előadó: | Brains |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Mc Columbo KRSA Deutsch Gábor Varga Norbert Kéri András |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Mi chat like a rapper from the early 90's
gal dem under eighteen waan fi force mi squeeze
belive mi please cau that how it is
because everybody likes when dem can move dem knees
so mi seh leave your seat and com fi move your feet
people inna north, south, west in the east
you feel mi flow cool like the summer breeze
remember i man nuh fraid fi boss and tease
some other dj talk bout di money and bling
still columbwoy rappin bout many different ting
'member seh inna yuh eye mi ah di sting
mi astounding like the writter stephen king
give it up, give it up let mi tell you fi real
i'll show you how i practice mi rappin skill
you got a hadache cause mi? than i give you a pill
but nuh try fi copy and do the same as i will
here come di don, just like snow mi a di white jamaican
yuh know mi madda language is hungarian
mi and mi crew bring back di style and fashion
member alla yuh must know seh who i am
dedicated to all sound gladiators
dem warriors dem nice up and entertain us
brains come fi salute to all the entertainers
chill out mi tell yuh mi nuh go mek nuh fass
gettin higher, higher pon di hip-hop ledder
cau words a mi bullet and mi tounge a mi trigger
mi crew getting stronger, ruffer and bigger
now everybody sing "big ting-a-linga ting-a-linga"
here come di don, just like snow mi a di white jamaican
yuh know mi madda language is hungarian
mi and mi crew bring back di style and fashion
member alla yuh must know seh who i am
Keddtől vasárnapig minden este más és más elektronikus zenei stílus várja a munka után lazulni vágyókat – naplementével, csodás dunai panorámával és a jól ismert rezidens DJ-kkel kiegészülve.
Idén is a már megszokott bulisorozatok töltik meg a teraszokat: visszatér a Tuesday Madness, a Høt Spøt, a Fine Selection is.
Havi rendszerességgel érkezik a Lick The Click is, hogy house-, techno- és disco-ritmusokkal kísérje az éjszakába a daytime partizókat.
Aki pedig inkább hajnalig folytatná a bulizást, azt május 16-án várja az A38 Summer Rave - Techno Edition, ahol az árnyékokból előtörő basszusok és a kompromisszummentes techno garantáltan megváltoztatja a valóságérzékelést.
Elstartolt az év egyik legjobban várt eseménye: Friday
Ez a péntek esti sorozat már igazi klasszikus, ahol a rezidens DJ-k hozzák a megszokott hangulatot – rég hallott kedvencekkel és friss trekkekkel. Az idei évre néhány újdonság is készül, de kezdésként jön a jól ismert vibe, amire mindenki vágyott egész télen.
Lick The Click! Sunburst
Újra beizzítja a rakétákat a Sunburst – a Lick The Click! tzenötödik szezonja. A buli május 10-én folytatódik: következő felvonás helyszíne kizárólag az orrterasz lesz.
Isu és Crimson középtempós tánczenei kalandozása gondoskodik a tartalmas délutánról és a féktelen jókedvről:
house eklektika, kozmikus naplemente, buborékos acid és újragombolt diszkó kerül a repertoárba. A buli délután ötkor indul – tökéletes ráhangolódás a szombat esti őrületre.
Tuesday Madness
A Tuesday Madness azokat szólítja meg, akik már kedden is szívesen kiszabadulnának a hétköznapok szorításából.
Könnyed, groove-os elektronikus ütemek, szellős tánctér, és a naplementével együtt érkező szabadságérzet
várja a Hajóra látogatókat. Május 6-tól minden kedden az orrteraszon, munka után egészen este tízig: laza, közvetlen hangulat, ahol a zene adja meg az est ritmusát.
Høt Spøt
Itt a mély basszusoké és a vibráló elektronikus hangzásoké a főszerep. Trap, riddim, dubstep, future bass és más basszusorientált műfajok töltik meg a Hajót, új hangrendszerrel és kibővített tánctérrel. Május 7-től a bulik szerdánként az orrteraszon folytatódnak, délután öt órától egészen este tízig.
Fine Selection
Visszatér a Fine Selection is – immár kilencedik alkalommal. A szezonnyitón Monoclick és Electric Boutique ötórás b2b szettjével indul a nap: underground house, vastag basszusok, karcos női vokálok és fülledt breakek keverednek majd a Duna partján. Őszinte, szerethető buli vár, amitől mindig egy kicsit jobb lesz minden.
A38 Summer Rave - Techno Edition
Akinek a naplemente után még nem lenne elég, május 16-án egészen hajnalig folytathatja a táncot. Ekkor jön a A38 Summer Rave - Techno Edition a tetőteraszon.
az új hangrendszeren dübörgő techno gondoskodik róla, hogy minden rezdülést a bőrödön érezz. A sötét, ipari hangzás, a szabad ég alatti tánctér és a szcéna legkíméletlenebb szereplői
– Sikztah, Akác, Crime, Third 2Hift és Blue Advance – garantálják, hogy ez az éjszaka nemcsak emlékezetes, hanem katartikus is lesz.
Selecta pres.: Daytime Open-Air UKG Series
Május 17-én pedig a Selecta csapata is visszatér az A38 tetőteraszára megremegtetni a padlódeszákákat a napsütésben. Peak UK vibe, koktélakció, kezdés 17:00-től.
Fotó: illusztráció/Freepik