


| Előadó: | Rockzone |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Jakab Tibor |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Velem ébred a hajnali fény
velem ébred a város a tér
a hajnali fényben érzem,hogy újra tép a szél
igen érzem,hogy valami él
Végigjárom a régi utcát
visszahallom lépteim hangját
és még annyi év után érzem,hogy visszavár
igen érzem, hogy visszavár
Éltem sötétségben, fénylő ég alatt....
Újra élek álmokat
Újra hallok hangokat
Vele ébren is álmodok
Végigjárom a régi utcát
visszahallom lépteim hangját
és még annyi év után érzem,hogy visszavár
igen érzem, hogy visszavár
Újra élek álmokat
Újra hallok hangokat
Vele ébren is álmodok



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi