


| Előadó: | Postás Józsi |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Seller Zsolt Postás Józsi Fraller József |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Oly sok emlék visszatér egy álmos reggelen,
Fáradt a testem, mert éjjel nem pihen
Nem pihen, mert álmodom, s ha álmodom csak vágyódom
De vágyódni kár, hisz oly messze van már
Hosszú az éj, támad a szél, hozzád dideregve menekülnék
Ha karodba zársz, majd rám találsz, álmok közt érzem engem kívánsz
Óhh, csak egy utolsó éjszakát
Óhh, kérlek hadd éljem át
Bennem él egy gondolat,gyakran elkísér,
Bennem él még halk szava, mindig visszatér
Visszatér, mert álmodom, s ha álmodom csak vágyódom
De vágyódni kár, hisz oly messze van már
Hosszú az éj, támad a szél, hozzád dideregve menekülnék
Ha karodba zársz, majd rám találsz, álmok közt érzem engem kívánsz
Várj,még nem búcsúztam el
Várj,soha nem adom fel


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.