


| Előadó: | Nyuszi! |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Nyuszi ül a fűben ülve szundikálva,
Nyuszi talán beteg vagy, hogy már nem is ugorhatsz?
Betegség, vagy gyengeség az ami visszahúz,
S a nyuszinál is nyuszibb vagy ezt Te is tudod.
Állj a sarkadra végre és legyél kicsit bátrabb,
Ügyeidet ne másra bízd, rendezd le magad önállóan.
Ne hagyd, hogy bábuként irányítsanak,
Az igazság helyett valótlant állítsanak.
Most már Tied a főszerep, nosza szedd össze magad
És ne engedd, hogy a Te dolgaidba beleavatkozzanak!
Tanuld meg: a szád azért van,
Hogy kimondd rajta azt ami a lelkedet nyomja.
Persze ne másnak vagy másoknak,
Hanem mindig annak akit érint a téma.
Jobb tisztázni a problémás dolgokat,
Így a helyzet nem mérgesedik el, talán még javulhat!
Neked is jobb lesz, ha megfogadod mindezt,
Legyél végre igazmondó, tiszta szívű nyuszi
aki alapjában egy kedves ember.



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország