dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Kovácsovics Fruzsina: A sose volt nyár (feat. Jamie Winchester)

Kovácsovics Fruzsina - A sose volt nyár (feat. Jamie Winchester)

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Kovácsovics Fruzsina
Album: Keressük!
Szövegírók: Császár Előd
Zeneszerzők: Jamie Winchester
Kiadó: Keressük!
Stílus: Pop
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 17082 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

A sose volt nyár (feat. Jamie Winchester)

Csak ültünk egy felhőn és néztük,
Hogy mindenki másokra vár.
Ahogy palackba zárják a múltat,
S a por szembe száll, néha úgy fáj.

Tudom, érzem, hogy eljön majd ő is,
Aki végre most sok jót csinál,
De a takaróm mélyéről sóhajt a szív,
amíg vár, hogy jönne el már...

Az a sose volt nyár.
A sose volt nyár.
A sose volt nyár.
Valahol vár.

There's a light at the end of the tunnel,
But you don't know wich tunnel you're in,
'Cause you hardly know where you're going,
Or where you have been
That's no sin.

I've been right here beside you for years now,
I'm the one who's been holding your hands,
Finding ways to rephrase
All the things people say in a way,
But you'll understand.

Just stay who you are.
Stay who you are.
'Cause you're a beautiful star.
Please, just stay who you are,
I know it can't be far.

Az a sose volt nyár.
A sose volt nyár.
A sose volt nyár.

Mindig máshová száll
Az a sose volt nyár.

És feldereng végül a hajnal,
A város is még szundikál,
És várunk hogy jöjjön el végre
A sose volt nyár.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Lil Frakk bejelenti új lemezét a Melegítő című dallal és klippel

„Tovább állsz, én meg csak állok, megtanulok boldog lenni nélküled”

 

Lil Frakk új dallal és régóta első klipjével jelentkezik, melyek nemcsak a közelgő nagylemezét vezetik fel, de visszacsatolnak a tavasszal megjelent stúdióalbum önterápiás korszakára. A „Melegítő” című track szól mindarról, mi marad a Happy End harmadnapján, azaz egy kapcsolat után, és hogyan lehet továbblépni, amikor még semmi sincs rendben.


Lil Frakk-dalszövegek itt.



 

A ’Harmadnap’ című érkező LP a ’A Happy End Után Is Van Másnap’ lemez közvetlen folytatása vagy, ahogy Frakk mondja: „B-oldala”.

 

- Ezt a dalt akkor írtam, amikor elköltöztem a 16. kerületi lakásomból és újból talpra álltam, egyedül, ezt már az új helyen raktam össze. Az új lemez továbbviszi azt a processzálós, traumafeldolgozós vonalat


- fogalmaz Lil Frakk.



 

A „Melegítő” ebből az ívből hozza a legfrissebb pillanatot


Lassan hömpölygő pop-rap, szívszorító nyitottsággal és meglepően fülbemászó refrénnel. Szövegeiben Frakk ismét tűpontosan találja el a generációja által átélt, de kimondatlan érzéseket:

„Tovább állsz, én meg csak állok, megtanulok boldog lenni nélküled" - hangzik el a dalban, amitől egyszerre ráz ki a hideg és csorog le a nyárvégi melegítőn a késő szeptemberi eső.



 

A „Melegítő” vizuálisan is erős


Frakk hosszú idő után új videóklippel jelentkezik, amely a dal megjelenésével egy időben érkezik. A klip visszafogott, érzelmes, és egyetlen női szereplő köré épül.

 

Lil Frakk mára a magyar alternatív hiphop egyik legtudatosabb alkotója


A 2019-es indulás óta végigjárta a punchline-os önirónia, a klubhős lét, majd az önismereti önfeltárás útját. A „Honnan a név” után megjelent ’Innen a név’ lemez korszakzárás volt, ’A Happy End Után Is Van Másnap’ viszont már egy terápiás napló. A WaTa, Kapitány Máté és DOÓR produceri támogatásával készült anyag több mint egymillió lejátszást generált öt hónap alatt, olyan vendégekkel, mint bongor, Filo, Mehringer vagy Lusta Geri.

 

Lil Frakk zeneileg sosem volt ennyire sokszínű


Pop, trap, drum and bass, house, rock – amiben működik a sztori, ott megszólal. Frakk ráadásul nemcsak előadóként, de házigazdaként is aktív: szeptember 14-én indult a Sávlekötő Backstage, ahol minden héten más előadó koncertjébe és másnapjába kíséri el a nézőket. 


Fotók: Lil Frakk hivatalos

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás