


| Előadó: | Csók és Könny |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Baj László |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ezt az arcot én már láttam
Tekintete fájdalmas volt
Vérző fejjel feküdt a lépcsőn
Alatta csorgó vizelet folt
Mint morbid festő alkotása rémisztő a kép
Szemet bántó alkotás de valahol mégis szép(2x)
Refr.
Mert társadalmi alkotás
Nem adhatjuk zálogba
Rút de mégis csapatmunka
Együtt kentük vászonra (2x)
És az arcot újra látom
A parkolóban ácsorog
Kezében egy darab kenyér
Bűzös nyála rácsorog
Mint morbid festő alkotása rémisztő a kép
Szemet bántó alkotás de valahol mégis szép(2x)
Refr.(4x)



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi