


| Előadó: | Zséda |
|---|---|
| Album: | Vallomás - Legszebb szerelmes dalok (2CD) |
| Megjelenés: | 2006 |
| Hossz: | 0:00 |
| Szövegírók: |
Som Krisztián Juhász Zsolt Szabó Ágnes |
|
Som Krisztián |
|
| Kiadó: | SonyBMG |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Van szerelem, bolondos mosolyod
Úgy ég szívemen
Még a világot is átölelem
Érzem, még nincs kegyelem
Érezz még, ölelj most
/Szeress most/
Egy röpke édes perc, és megváltozott minden,hááá
Néha jó, de néha fáj
De ha megtalál, (és megtalál)
/Szeress most/
Vidd el a szívem, hisz rég Tiéd
/Szeress most/
Bárhova, bármikor, bármiért
/Szeress most/
Még, még, még, még, még
/Szeress most/
Érezd még, hogy nem elég
/Szeress most/
Mondd ki már, mond mit érzel
Mondd, mi a jó, ha nem a szerelem ?
Mondd, mire vársz
Mondd, hogy érzed már, érzed már
Fogd a kezem,
Arcom a párnám helyett Rád tehetem
Nem volt soha ilyen nagy szerelem
Többé nem is keresem
Vidd el a szívem, ölelj most
/Szeress most/
Egy röpke édes perc, és megváltozik minden,hááá
Néha jó, de néha fáj
De ha megtalál, (és megtalál)
/Szeress most/
Vidd el a szívem, hisz rég Tiéd
/Szeress most/
Bárhova, bármikor, bármiért
/Szeress most/
Még, még, még, még, még
/Szeress most/
Érezd még (érezd még)
Mondd ki már, hogy mit érzel
Mondd, mi a jó, ha nem a szerelem ?
Mondd, mire vársz,
Mondd, hogy érzed már, érzed már
Mert van szerelem, bolondos mosolyod
Úgy ég szivemen
Még a világot is átölelem
Érzem, rég nincs kegyelem
Tied a szívem, ölelj most
Szeress most!!!!!!!



Szó sincs retróról, de mindenképpen hangos időutazás a kétezres évek hazai könnyű-rock alapvetéseit egy színpadon látni.
A populárisabb Zanzibar nemrég múlt 25 éves, a vérbeli rock ’n roll brigád, vagyis a felvidéki Rómeó Vérzik pedig kereken három évtizedet ünnepelt novemberben. És bár a starttól mindkét csapat esetében évtizedek teltek el, tagok távoztak és érkeztek, gitárok törtek, meg aranylemezekkel telt meg a fal, egy valami nem változott: a zenéjük őszintesége.
- Nem vagyok az a típus, aki a múltba réved és azon töri a fejét, mit rontott el.. Soha nem függtünk senkitől, és ez adott nekünk igazi szabadságot
- mondta a Rockstar Magazinnak a Rómeó Vérzik frontembere, Koppány, amikor arról kérdezték, lenne-e olyan 30 év távlatából, amit mai fejjel másképpen csinálna.
Persze ha szabadságról meg hitelességről van szó, ahhoz Terecskei Ritáéknak is lesz pár szava, hiszen hiába változtak az idők az alakulásuk óta, ők az elmúlt – már több mint - negyed században kitartottak amellett az őszinte rockvonal mellett, amivel 1999 januárjában legendásan útnak indultak, hogy
olyan slágerek adjanak a hazai könnyűzenének, mint az Igazi nevem, vagy az Ádám keresi Évát és a Szerelemről szó sem volt.
Nem csak nosztalgia várható, hanem ugrálós-éneklős rockbuli is készül
Már csak azért is, mert a Rómeó Vérzik Koppánya kis kényszerpihenője után az Akvárium színpadán tér vissza a fővárosba, hogy még az eddiginél is nagyobb energiával csapjon a húrok közé, legalább annyira pörgős nótákkal, mint
Az Ördög, az Isten, az Élet és a Halál, a Keleti rock és roll, a Kiskakas pedig pláne, hogy nem maradhat le a setlist-ről.
A két zenekar amúgy még sosem turnézott együtt, úgyhogy ez a mostani, március 7-i koncert igazi hazai rocktörténeti különlegességnek számít majd.