


| Előadó: | Disztraktor |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

A városban azt lesi minden faszkalap
Mit lehetne követni, mi a divat
Az én csizmám még mindig elég mutatós
Paraszt vagyok – mondják ok; de nem én vagyok depressziós
A kalapomat is már sok madár leszarta
Szép a bajszom, s szakállamnak is mély az alja
Itten nálunk csak pajta van, nem zsírmentes fitnesszcenter
Mégis egészségesebb a natúr parasztember
Így jó! Itt jó!
Ez legalább nem betondzsungel
Így jó! Itt jó!
Az életet igazán itt élheted!
Nagyon fasza a tanyán az élet
Tehén, tyúk, ló, fu és fa, patak, tó és vedelések
Nagyon fasza a tanyán az élet
Zsír, szalonna, asszony, állat közt – nekem így jó, ahogy élek
Kérges kezem feltörte a makkomat is
De legalább van tököm, nem mû, nem hamis
Nincsen TV, még sincsen unatkozás
Kergetõzés, szalma-szex, láb taposta bor piálás
Így jó! Itt jó!
Ez legalább nem betondzsungel
Így jó! Itt jó!
Az életet igazán itt élheted!
Nagyon fasza a tanyán az élet
Tehén, tyúk, ló, fu és fa, patak, tó és vedelések
Nagyon fasza a tanyán az élet
Zsír, szalonna, asszony, állat közt – nekem így jó, ahogy élek



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.