dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Bruce Dynamit: Mondd meg,miért

Bruce Dynamit - Mondd meg,miért

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Bruce Dynamit
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 41848 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Mondd meg,miért

Úgy emlékszem, mintha tegnap történt volna
Egy pillanat alatt zuhantam a felhőkből a porba

Mért tűnt el, az, amire vágytál, amiért szálltál
Mért jó így, ha üres a szív
Mert nincs már az,aki hív

Mondd meg miért
Mondd, hogy bíztam és vártam
hogy rám találj
Mondd meg miért
hogy egy percet se hagytál, de milliót loptál

Minden percben hiányzol,
Mint az eső a virágnak
Ha tehetném, ordítva súgnám a világnak,
hogy mennyire imádlak

Mért tűnt el, az, amire vágytál, amiért szálltál
Mért jó így, ha üres a szív
Mert nincs már az,aki hív

Mondd meg miért
Mondd, hogy bíztam és vártam
hogy rám találj
Mondd meg miért
Hogy egy percet se hagytál, de milliót loptál

Emlékezz arra a napra, a pillanatra
Ami örökké bennem maradna
Ha nem te lettél volna,
Aki összetöri szívemet darabokra
Az emlékek képet alkotna, ha ez többé nem változna
Én úgy akarom, az idő gyógyítja sebemet
Te tetted, csak te tetted a szerelmünket

Mért tűnt el, az, amire vágytál, amiért szálltál
Mért jó így, ha üres a szív
Mert nincs már az,aki hív

Mondd meg miért
Mondd, hogy bíztam és vártam
hogy rám találj
Mondd meg miért
Hogy egy percet se hagytál, de milliót loptál

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Valentin-napra megérkezett az új Geszti–Péterfy dal

Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása. 







A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.

 

Diszkó a javából – mai csavarral


Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással. 


Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre. 




A dal egyszerre romantikus és önironikus


„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.



 

Új klip – új fejezet


A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.



 

Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép


A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.


 

Fotók: Péterfy Bori x Geszti Péter

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás