


| Előadó: | Vass Éva |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Bacsó Péter Bacsó Péter |
|
Fényes Szabolcs |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Táncdal |
| Címkék: | nosztalgia, remény, retro, romantikus, szerelmes, vágy [+] |

Például te, te te,
te kellenél, ha volnál,
jobb volna minden jónál,
ha egy este belém botolnál.
[:Például te, te, te,
ha egyszer szívemig jutsz,
felpezsdít mint a friss must,
te dallamot adsz és ritmust.
Nem várok tőled holdas éjjel
könnyes vallomást,
csak álmodó reménnyel
egy néma kézfogást.
Jaj, olyan unalmas
egyedül, árván!
Azt sokkal jobb tudni,
hogy mégis valaki vár rám.
Például te, te, te
de jó volna, ha volnál,
s egy árva szót sem szólnál,
csak szelíden rám hajolnál.
Jaj, akkor nincs menekvés,
két szemednek meg kell vallani,
például te, te, te,
te vagy az igazi.:]
Például te, te, te,
te vagy az igazi.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN