Előadó: | Adam's family |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Tegnap késő este volt
Ittam elég alkoholt
Utamban két ember megállt
Nézett rám és kiabált,
kiabált,kiabált
kiabált,kiabált
Refr.
Én nem akarok rosszat, csak halmozni a jókat,
Mert ilyen ez az élet!
Mert túl sok szabályt hoztak, nem én akarok rosszat
Nem korlátoznak, hagyjál békén már
Tegnap késő este volt
Két lány ott lent szónokolt
Arra járt két ember, megállt
Nézett rám és ordibált
ordibált,ordibált
ordibált,ordibált
Refr.
Én nem akarok rosszat, csak halmozni a jókat,
Mert ilyen ez az élet!
Mert túl sok szabályt hoztak, nem én akarok rosszat
Nem korlátoznak téged
Én nem akarok rosszat, csak halmozni a jókat,
Mert ilyen ez az élet!
Mert túl sok szabályt hoztak, nem én akarok rosszat
Nem korlátoznak, hagyjál békén már(2x)
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.
Kormos Emília Panna elmondta, életében először jár a Szigeten. A fiatal hölgy, akit fotósok hada fogadott, a nagynénjével érkezett a fesztiválra.
A gimnazista lány beszámolt arról, hogy elsősorban a zárónap fő fellépője, Chappell Roan esti koncertje miatt jött a fesztiválra, és azért érkezett kora délután, hogy felfedezze a Szigetet.
Egy Sziget-örökbérletet, valamint egy ajándékcsomagot kapott a szervezőktől
Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatóját, Kormos Emília Pannát köszönti Kádár Tamás, a Sziget Zrt. cégvezetője a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás
Az idén immár 31. alkalommal megszervezett Sziget fesztivál tízmilliomodik látogatója szintén egy magyar hölgy volt 2023-ban.
A Szigeten hétfőn az amerikai Chappell Roan előtt a Portugal the Man és a Last Dinner Party is fellépett a nagyszínpadon.
Borítókép: Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, Kormos Emília Panna a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás