


| Előadó: | Power |
|---|---|
| Album: | Tükrök |
| Megjelenés: | 2013 |
| Hossz: | 0:00 |
| Szövegírók: |
Világi Zoltán Pusztai Péter |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Nail Records |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Egy fáradt nap után, vár rám az ágy
Fejem lehajtva már álomra száll.
Lelkem érzem ,itt könnyebben jár,
Magához láncolva, célba talál...
A valóság elmarad, s a képzelet él
Azt hittem tőlem változást remél,
De emberként tisztel és becsül, ha kell
De állatként bánthat, ha nem érdekel!
Lelkem oly könnyű, a sorsom nehéz
Tudod álomba taszít, egy kegyetlen kéz
És tudom jól, hogy ha nem ébredek
Síromat őrzi a fejfám, s az emlékezet...
Könyörgök Neked :"ébressz hát fel,
Az életem bármilyen, akkor is kell!!"
Ezen a sötéten, nem látok át
Valaki, végre gyújtson gyufát!
Oly mélyen alszom a hold vigyáz rám,
A testem s a lelkem rég más utat jár.
Oly mélyen alszom csak a szívem nehéz,
Nem nyúl hát felém segítő kéz!!!
A lelkem oly könnyű a sorsom nehéz
Álomba ringat egy kegyetlen kéz,
És tudom jól, hogy ha nem ébredek,
Síromat őrzi a fejfám, s az emlékezet...
"Oly mélyen alszom..."
"Oly mélyen alszom..."



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN