


| Előadó: | Delta |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Szabó Péter |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Verse:
Úgy kéne már valami lángolás ami éget
úgy kéne már valami vad kalandozás.
Amikor érzem azt a vágyad elragad,
mikor együtt forr a vérünk.
Tudom, hogy erre vágysz gyere ne tétovázz,
lehet, hogy ez lesz a nagy szerelmünk.
Refrén:
Hív az éjjel gyere ha kérem valami jó történik érzem,
Kéz a kézben szerelem fényben te vagy az első tied a szívem.
Hív az éjjel gyere ha kérem valami jó történik érzem,
Kéz a kézben szerelem fényben te vagy az első tied a szívem
Verse:
Úgy vártam rád, valamim őrület amit érzek,
vannak csodák, látod megtaláltalak téged.
És újra érzem azt a vágyad elragad,
újra együtt dobog a szívünk..
Tudom, hogy erre vágysz gyere ne tétovázz,
tudom, hogy ez lesz a nagy szerelmünk.
Refrén:
Hív az éjjel gyere ha kérem valami jó történik érzem,
Kéz a kézben szerelem fényben te vagy az első tied a szívem.
Hív az éjjel gyere ha kérem valami jó történik érzem,
Kéz a kézben szerelem fényben te vagy az első tied a szívem



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.