


| Előadó: | Halász Judit |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Nemes Nagy Ágnes |
|
Móricz Mihály |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Gyerekdal, gyerekzene |
| Címkék: | gyerek, vizes [+] |

Ég, ég, fényes ég,
óriási nyári kék.
Most egy felhő felszalad,
csupa jég és csupa hab,
mintha látnál óriási
tejszínfagylalt-tornyokat.
nem sokáig bírja nyáron
úszni kezd az égi tálon,
olvad, olvad, szétcsepeg,
itt a zápor, cseppre csepp.



Likó Marcell makacs hangszálbetegsége miatt, a 2025. szeptember 26-ról november 7-re halasztott koncertjét is kénytelen volt lemondani, helyette zenésztársa, iamyank egy szóló zongora-produkcióval lép színpadra most pénteken, az AlterPlacc klubban.
Ahogy Likó Marcell, úgy iamyank is a Vad Fruttik zenekarból ismerős, hiszen 2022 óta előbb produceri feladatokat látott el, majd a csapat billentyűse lett.
A budakalászi koncert anyaga még soha, sehol nem volt hallható
iamyank az októberben megjelent új szólólemezének zongora betétjeiből és zenei témáiból válogat össze egy estére valót, elektromos zongorára és gitárra.
A szeptember 26-ra, illetve november 7-re megváltott elővételes jegyek iamyank koncertjére is érvényesek, nincs velük teendő. Aki szeretne jegyár-visszatérítést, az a jegy.hu-tól kapott e-mailben megtalálja ennek módját.
Fotó: iamyank