dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Open Stage: Pesta úr

Open Stage - Pesta úr

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Open Stage
Album: Keressük!
Szövegírók: Lung László Zsolt
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 4, összesen 21659 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Pesta úr

Má' gyeremekkoromban descurcaret vótam.
A muraturás borkányokat sorra parittyáztam.

Há' ardéj es gogosar is mind elfogyott,
Mer lövedéknek használtam a csapágy golyót de csuhajja! (2x)

Szeretem a tréniggatyás barna lányt
Ha éjjel es mentem hezzá töltött káposztával várt

Meg es mondtam néki: Elveszlek majd egyszer!
Ha megválasztanak mint polgármester csuhajja! (2x)

Kapornyáson Pesta úrnak tisztyelnek!
Ha bé megyek a korcsomába nekem mindent fizetnek.

Van sok papír sok adeverinca
A polickocsit használhatom saját célra de csuhajja!

Há' kártes házat építek majd Mercivel
Disznyópajtát házimozi-rendszerrel

A tyukokat ellátom aranykarpereccel
Mert Kapornyáson én vagyok a polgármester csuhajja!

Bulizzatok!!! Héééj!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Teljes a B MY LAKE programja - A Velencei-tó partján várják az elektronikus zene rajongóit

A Velencei-tó partján várják az elektronikus zene rajongóit

 

A Velencei-tó Északi strandján 2025. július 24. és 26. között újra önálló fesztiválként tér vissza az elektronikus zenei szcéna egyik legmeghatározóbb eseménye, a B MY LAKE. 



Fotó: B my Lake

Fellépő egy, korábbi B my Lake-en

Fotó: B my Lake


A fesztivál három zenei színpadán közel 70 DJ lép fel


Először mutatja be legendás show-ját Magyarországon TALE OF US tag MRAK, és többek között Ben Klock, Maceo Plex, Sam Paganini, Dubfire, Jan Blomqvist, Lilly Palmer, DJ Rush, Alignment, Fideles, Space 92, Azyr, Colyn b2b Innellea, Funk Tribu, Bad Doombox, a Collabs 3000 is színpadra lép. 

 

A több nemzetközi elismerést is elnyert elektronikus butikfesztivált 2019 után újra önálló eseményként rendezik meg.



Jan Blomquist

Fotó: B my Lake


A Weekend Event Kft. és a DEADCODE PRODUCTION szervezésében megvalósuló B MY LAKE hű marad a gyökereihez: a progresszív elektronikus zene, valamint a techno legnagyobb nemzetközi neveit vonultatja fel, hogy a legmodernebb elektronikus zenei irányzatok találkozhassanak a vízparti pihenés élményével.

 

A feledhetetlen hangulatról több mint 70 hazai és nemzetközi DJ gondoskodik a techno, house, melodic techno és hard techno legjavával.


Fellépők


Olyan nevek lépnek színpadra, mint 8Kays, Adam Sellouk, Biia, Caiva, Chriss Ronson, Colbora, David Löhlein, Deer Jade, Denes Toth, Eynka, Frederic, Hannah Laing, Hoffmann, HOT X, James Cole, Joyhauser, Kasia, Kitti Kay, Marco Bailey, Marwan Dua, Mateo & Spirit, Metha, Mha Iri, Nastia B2B The Davent, Neux, Nusha, Perc, Philipp Straub, Sanfransiscobeat, Secret Factory, Sobek, Supergloss, Svetec, Yulia Niko, Abertur, Daniel Moritz, Dave Wincent, Deaf Jules, DJ Roka, DTNB., Justrice, Lerm, Lucien, Matu, Mirmur, Pat Duff, Polar, Poli, Raul Young, Shabaam, Sonic Rain, Souveq, Surprise, Third 2 Hift és Vatsanah. Az egyedülálló vizuális arculatért és a professzionális fénytechnikáért pedig a legendás német Liveframe Design csapata felel.



MRAK

Fotó: B my Lake

 

Újdonság a magyar fesztiválok történetében, hogy a divat önálló helyszínt kap


A FASHION BLOCK helyszínén pénteken és szombaton hat magyar divattervező kollekciója vonul fel a kifutón, de a divatmárkák pop-up shopokkal is készülnek. A kifejezetten a fesztiválra készülő, innovatív show műsorokon aktuális kollekcióját mutatja be az Aanro, itt lesz a GBA Style Z generációs divatmárkája, a kétszeres Fashion Awards Hungary díjas Kiss Márk, a Sandor Lakatos Atelier, a Lozar, valamint a divat nemzetközi világában is jól ismert Nubu.

 

A szabadtéri moziban többszörös díjnyertes filmeket vetítenek


A Szegény párák, A szomorúság háromszöge, az Anora és a Trainspotting is látható lesz. 


A fesztivál egyéb progamjai


A fesztiválozókat napindító jóga, strandröplabda, SUP, SuperBike szimulátor, thai masszázs, Barber Shop, Burn Beach Bar, minőségi food truck kínálat – Gomolya Pizza, Meraki, Zing Burger, Zing Crunchy, New York Hot Dog, Poké Poké és a balatonvilágosi Lavender Étterem a VIP-ban – is várja. A tóparti kempingben a sátorhelyek és lakókocsihelyek mellett előre felállított sátrakkal, iglu boxokkal, glampinggel is készülnek.

 

A helyszínről


A helyszín Budapesttől autóval fél óra alatt elérhető, a szervezők nagy kapacitású parkolót üzemeltetnek a fesztivál főbejáratánál. A közlekedést a fesztivál saját taxiszolgáltatója, valamint a vasútállomás és a helyszín között közlekedő fesztiválbuszok is segítik.

 

GROOVE. BEACH. LOVE. 2025. július 24. és 26. között Velencén az Északi Strandon.


 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás