dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Nótár Mary: Naj man love

Nótár Mary - Naj man love

off off off off off
Hódító varázs
Előadó: Nótár Mary
Album: Hódító varázs
Megjelenés: 2008
Hossz: 3:15
Szövegírók: Száva Katalin Rita
Nótár Mária
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Magic World Media Kft.
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 38081 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Naj man love

Naj man love mulatindem aratyi le shejenca ,
Csi zsanav me szo te kerav zsutin man devla,
Halem le DOLLÁRÁ naj mistimo sar zsav pale te rodav korkorro,
So te keraav,
Oh numa jek te sáj mangav te zsano kádo vi káde avla,
Devla kertyi mangav ande muro trajo,
Csi trubul khancsi dema zór táj szátyimo,



Nincsen lóvém elmulattam az éjjel az egészet,
Nem tudom mi tévő legyek hogy vissza nyerhessem,
Elfogyott a DOLLÁR a zsebemből,
Kezdhetek újra mindent előröl. Most mit tegyeeeek?
Oh ha csak egy kívánságom lehetne és tudnááám biztosan beteljesedne,
Csak annyit kérnék hogy áldj meg amíg éleeek,
A pénz nem számít csak boldogságot kérek,



Oh ha csak egy kívánságom lehetne és tudnááám biztosan beteljesedne,
Csak annyit kérnék hogy áldj meg amíg éleeek,
A pénz nem számít csak boldogságot kérek,
Zsá more sej zsámozsá
(HÁT ITT MOST BŐGŐZIK:)


Oh ha csak egy kívánságom lehetne és tudnááám biztosan beteljesedne,
Csak annyit kérnék hogy áldj meg amíg éleeek,
A pénz nem számít csak boldogságot kérek...



előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Megjelent a NÉKED zenekar első nagylemeze

Új korszak kezdődik a NÉKED történetében: megjelent a zenekar első nagylemeze, mely a Sodor a szél címet kapta. Már látható a dalhoz készült videóklip is, amely vizuálisan is tovább mélyíti az album világát.





„Az évet az első nagylemezünk megjelenésével indítjuk, ami számunkra hatalmas mérföldkő” – mondja a zenekar. A Sodor a szél videóklipjét Török Arnold (Nidel Films) készítette, és a következő napokban további három klip is érkezik az album dalaihoz.


A dal szövege itt érhető el.


“Igyekeztünk minden dalunkat egy-egy videóval megjelentetni a legnagyobb videómegosztón, amit nagyobb stáb hiányában házon belül oldottuk meg. Olyan is volt, hogy egy nap alatt két klipet vettünk fel, sokszor a helyi tájak adta lehetőségeket használtuk ki. “




“A tavalyi évben több neves klubban is felléphettünk Magyarországon a 4S Street vendégeként, ami óriási lendületet adott számunkra. Ezenkívül a nyáron szinte kivétel nélkül minden hétvégén játszottunk Erdélyben is, ahol bizonyossá vált számunkra, hogy a közönségnek is tetszenek a dalaink, egyre többen éneklik a szövegeinket”


A NÉKED két lemezbemutató koncerttel is készül


Február 5-én Csíkszeredában, az Ólommadárban, február 7-én pedig Gyergyóalfaluban, a Petőfi Sándor Művelődési Házban mutatják be élőben az új dalokat. A Sodor a szél fizikai formátumban is megjelenik, amelyhez elsőként a lemezbemutató koncerteken juthat hozzá a közönség. Az eseményekre szóló elővételes jegyek az In-Time felületén érhetők el.

 

A NÉKED 2024 tavaszán alakult Gyergyószentmiklóson. A zenekar tagjai: Fodor László (ének, akusztikus gitár), Péter Gellért (dob), György Alpár (gitár), Ioni Eduárd (billentyűk) és János László (basszusgitár). 




Zenéjük a pop rock és az indie világából táplálkozik


Alig két év alatt közel 50 élő koncert, Legszebb Erdélyi Magyar Dal jelölés, valamint több mint 50 ezer megtekintés a legnagyobb videómegosztón – mindez jól mutatja, hogy a NÉKED az erdélyi és magyarországi könnyűzenei színtér egyik friss, lendületesen fejlődő szereplője.

 

Apple Music


Spotify

 

Fotók: Néked

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás