


| Előadó: | High School Musical 3 |
|---|---|
| Album: | High School Musical 3 - Magyar verzió |
| Megjelenés: | 2008 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Anders Adam Einar Hassman Nicole Ann |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Lyrics :
Take my hand, take a breath
Pull me close, and take one step
Keep your eyes locked on mine
And let the music be your guide
(Troy and Gabriella)
Now won't you promise me (Won't you promise me)
That you'll never forget (That we'll keep dancing)
To keep dancing (To keep dancing)
Where ever we go next
(Troy and Gabriella)
It's like catching lightening
The chances of of finding, someone like you
It's one in a million
The chances of feeling the way we do
And with every step together
We just keep on getting better
So can I have this dance? (Can I have this dance?)
Can I have this dance?
(Gabriella)
Ooooooh!
No mountains to high enough
(Troy and Gabriella)
No oceans to wide
Cuz together or not, Our dance wont stop
Let it rain, let it pour
What we have is worth fighting for
You know I believe, that we were meant to beeeee
(Gabriella) Yeeeaaaaahhhh!
(Troy and Gabriella)
It's like catching lightening
The chances of of finding, someone like you (Oooh like you)
It's one in a million
The chances of feeling the way we do (The way we do)
And with every step together
We just keep on getting better
So can I have this dance? (Can I have this dance?)
Can I have this dance
Can I have this dance? (This dance)
Can I have this dance?


December 6-án, hat évnyi kihagyás után ismét megrendezésre került a várva várt Csomópont gála, amely minden korábbinál nagyobb érdeklődés mellett, telt házas közönség előtt valósult meg.
A rendezvény nemcsak a hagyományok újjáéledését jelentette, hanem a közösség erejének, összetartásának és kulturális értékeinek ünnepét is.
A gála különleges vendégművészeket is színpadra hívott: Dr. Szuper Géza, Poór Péter és Csongrádi Kata személyében olyan előadók kápráztatták el a közönséget, akik művészi pályájuk és személyiségük révén sokak számára jelentenek maradandó élményt. Ők mindannyian hozzájárultak ahhoz, hogy az est igazi ünnepi hangulatban teljen.
A fiatal fellépők idén a közönség számára legkedvesebb, meghitt atmoszférájú karácsonyi dalokkal készültek, amelyek már a közelgő ünnep hangulatát csempészték a terembe.
Az előadások őszintesége és melegségre hangolt zenei világa sokakat megérintett, és több alkalommal is vastaps kísérte a produkciókat.
Az egyesület vezetői számára ez az este különösen jelentős volt, hiszen bemutathatták nemrégiben megjelent karácsonyi albumukat, Az otthon vár címmel. A lemez dalai a karácsony lényegét, az otthon melegségét és a közösség összetartó erejét közvetítik, ezért is vált a gála egyik legszebb pillanatává a bemutató.
Bár a Csomópont gála nagy sikerrel zárult, az egyesület nem pihen
Már javában készülnek a január 25-én megrendezésre kerülő S. Nagy István-slágerkoncertre.
Az eseményt a Csokonai Rendezvényházban tartják. A program ingyenes, azonban a részvétel regisztrációhoz kötött, így érdemes időben biztosítani a helyeket.
A hat év után visszatérő Csomópont gála méltó módon jelezte
A közösségi kultúra él, fejlődik, és továbbra is számíthatnak rá mindazok, akik a zene és az összetartozás élményére vágynak. Az est nem pusztán egy műsor volt, hanem egy ünnep – annak ünnepe, hogy újra együtt lehetünk.