dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Mahó Andrea: Más lesz a holnap

Mahó Andrea - Más lesz a holnap

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Mahó Andrea
Album: Keressük!
Szövegírók: Bródy János
Elton Ben
Zeneszerzők: Lloyd-webber Andrew
Kiadó: Keressük!
Stílus: Musical
Címkék: feldolgozás [+]
Megtekintve: Ma 3, összesen 12988 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Más lesz a holnap

Hogy mit mondanak rám,
Az nem izgat nagyon,
Hogy kit szeressek én,
Azt csak én választom.

Hogy honnan jött a srác,
A mondd, kit érdekel,
A lényeg az, hogy jó,
És nekem pont ő kell.

Jó, hogyha csókol és
Jó, ha átölel
A lényeg az, hogy jó,
És nekem pont ő kell.

Tűz járja át
A lelkem, a testem,
Úgy vágyom rá,
Hogy már szinte fáj.
Nem játszom én
És nincs máshoz kedvem
Oly mélyen érzem,
Csak ő kell már,
Szívemben érzem, csak ő kell már.

És mondhatsz bármit rá,
Én büszkén vállalom,
Mert érzem itt belül,
Hogy hozzá tartozom.

Se gúny, se rágalom,
Engem nem érdekel,
És tőle senki már,
Nem választhat el.

Jó, hogyha csókol és
Jó, ha átölel,
És tőle senki már
Nem választhat el.

Vállalni kell,
Mit ránk mért a végzet,
Ha büntetne sorsunk
Szerelmünkért,
Úgy vágyom rá,
Hogy mindenki lássa.
A gyűlölködésnél
A szeretet többet ér,
A gyűlölködésnél
A szeretet többet ér.

Tőle soha nem válok el én,
Ő már enyém.

Szívemben él,
Hogy más lesz a holnap,
Békét hoz el s nem
Új háborút.
Kétféle sors,
De együtt kell, hogy éljünk.
Nincs más remény és
Nincs más út,
Nincs más remény és
Nincs más út.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Cseh Tamás emlékét zenés esttel idézik meg Bakonybélben

Zenés esttel tisztelegnek Cseh Tamás emléke előtt barátai, tisztelői Bakonybélben szombaton. Az esten a jazz és a világzene mellett felhangzanak majd Cseh Tamás dalai, bakonyi indián énekek és country muzsika is.


Cseh Tamás-dalszövegei itt.

 

Immár 11 éve rendezik meg Cseh Tamás halálának évfordulóján a település díszpolgára tiszteletére az emlékestet a Szent-kúti kápolna mögötti területen.


A fellépők

 

A Makám Trió alapítója, Krulik Zoltán zeneszerző, gitáros, dalszerző énekesként mutatkozik be a közönségnek Kézdy Luca hegedűs és Bata István basszusgitáros, a jazz és a világzene terepeit bejáró muzsikusok társaságában. A trió, amely tavaly tavasszal alakult, a saját dalok mellett 


a Cseh Tamás-Bereményi Géza szerzőpáros, a Kex énekese, Baksa Soós János, valamint Jász Attila, Zalán Tibor és Másik János verseire és szövegeire komponált dalokat ad majd elő.

 


Cseh Tamás zeneszerző, énekes, színész, előadóművész és

rajztanár 1990-ben

Fotó: Fortepan/Glósz András


Az est fellépői között lesznek nem hivatásos muzsikusok is


Baky György és Üveges Csaba kedvtelésből állt össze zenélni, elsősorban country-zenét játszanak. Baky György volt az a polgármestere Bakonybélnek, aki Cseh Tamás díszpolgárrá választását kezdeményezte. Üveges Csabának, a Jamboree Country Band egyik alapítójának műsorában az amerikai népzene kap főszerepet.


Víg Mihály, Cseh Tamás egykori zenésztársa, valamint az énekes fia, Cseh András közös műsorral lépnek színpadra.


Tolmácsolásukban Cseh Tamás dalai mellett bakonyi indián énekek is elhangzanak, hiszen az énekművész a bakonyi indián játék révén került kapcsolatba Bakonybéllel.

 

Az emlékestet tábortűz zárja, amely mellett immár 11 éve Mülhauser Martina idézi meg gitárjával és énekével Cseh Tamás emlékét a közönséggel együtt.


Kiemelt kép: Andrássy út (Népköztársaság útja) 101., a Magyar Újságírók Országos Szövetsége székházának emeletén működő 25. Színház. Cseh Tamás zeneszerző, énekes, színész, előadóművész, rajztanár a Dal nélkül ... koncerten 1975-ben

Fotó: Fortepan/Vadász Ágnes

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás