dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Megasztár: Bolond zenész

Megasztár - Bolond zenész

off off off off off
Örök szerelem
Előadó: Megasztár
Album: Örök szerelem
Megjelenés: 2009
Hossz: Keressük!
Szövegírók: Ásós Attila
Zeneszerzők: Ásós Attila
Kiadó: EMI Music
Stílus: Pop
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 21088 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Bolond zenész

Előadó: Ásós Attila

Voltam már hűtlen és hű szerető,
Mondták rám: igazi nagymenő.
De bármit mondanak, csak egy maradok,
Bolond zenész, igen az vagyok.

REFR.
Jöhet a másnap buli után,
Az ágyban megint egy idegen lány.
Mire felébred, messze vagyok,
A szívemből ott hagyok egy kis darabot.

REFR.

Eljött az este, megint fenn a színpadon,
Egy másik lány kacsint rám, mi lesz, jól tudom.
Holnap majd melletted ébredek,
Bolond zenész, mindig az leszek.

REFR.

REFR.

Jöhet a másnap buli után,
Az ágyban megint egy idegen lány.
Mire felébred, messze vagyok,
Bolond zenész, igen, az vagyok!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Európa-nap 2025: rengeteg koncert, családi program és futóverseny is lesz

Családi programok, futóverseny és koncertek lesznek az V. kerületi Szabadság téren május 11-én az Európa-napon.


Izgalmas programokkal és hasznos információkkal várják a szervezők az érdeklődőket az Európa-napon és az immár hagyományos EU-s futáson.

 

A rendezvényen Magyarország EU-s csatlakozásának évfordulóját és az Európa-napot egyaránt ünnepelik. Különlegessé teszi az idei rendezvényt, hogy az unió alapjait lerakó Schuman-nyilatkozat 75. évfordulóját is idén ünnepelik.

 

Az egész napos programok között ismét nagy hangsúlyt kap a zene


Koncertet ad Járai Márk (Halott Pénz) és Co Lee, Lovasi András, a Kispál és a Borz és a Kiscsillag frontembere pedig különleges, "egyszálgitáros" műsorral várja a közönséget.


A kisebbeket rengeteg társasjáték, izgalmas alkotósarok, különleges interaktív mesejáték és gyerekkoncertek szórakoztatják majd az egész napos programsorozatban.



Fellép Grecsó Krisztián és a Pici Szív Tánczenekar, a Ruttkai Bori Banda, az Apacuka Zenekar,és a gyerekek láthatják majd a Majorka Színház bábelőadását is.

 

A sportrajongók a már igazi kihívást jelentő távon – 21 kilométeren – mérethetik meg magukat a hagyományos EU-s futáson, amelynek résztvevői minden évben annyi kilométert tesznek meg, ahány éve Magyarország az európai közösség tagja.

 

A 9 órakor a Szabadság térről elrajtoló verseny útvonala 21 sikeres uniós fejlesztést mutat be a 19 vármegyéből, egyet Budapestről, és ráadásként a 2024-es RegioStars verseny egyik győztes projektjét.


A rendezvényről további információk ezen a weboldalon és az Európa-napi fesztivál Facebook-eseményében találhatók.


Fotó: Európa-nap Facebook

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás