dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Rajzfilm slágerek: Szuzi és Tekergő 2-Junkyard Society Rag

Rajzfilm slágerek - Szuzi és Tekergő 2-Junkyard Society Rag

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Rajzfilm slágerek
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 8705 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Szuzi és Tekergő 2-Junkyard Society Rag

-Nem tudom, öcsi! Házi kutya nem bírja itt a gyűrődést! -Hé, mondd meg, mi kell ide Vagány! Mondd meg mi kell ide! Egy guberáló társaság Az a jómodorra rá se ránt Nekünk az csacska macskaság Illemtudás az maflaság A húst befaljuk mind Egy tiszta bundánk sincs És jaj belőlünk fúj A szél felül s alul Ne simogasd bundánk Kutyák vagyunk, nem macskák! Itt ócskás a társaság!(a társaság) Ez egy önsegélyző söpredék Tetőtől talpig csak aljanép Gaz minden tettünk, velünk is rossz Hiába ilyen a mi vérünk Tömény gonoszsággóc A szemét placcán Száz ócska cuccán Járt egy-két hapsikám Szeméttáncot járj! Itt nem vagy befújva parfümmel Ott pössentesz, ahol éppen kell Itt minden jóságot félretégy Akivel mégis jókat teszel Te magad légy A szemét placcán Járd és hallgass rám Járt egy-két hapsikám Szeméttáncot járj! Semmi kórra nincs itt oltás Az élet éles, mint egy sikoltás Szép ez a placc ,Szebb mint egy fogház Káoszt és zavart Kevert csak kavart S ez nem más, biztos csak macskás ház Nappalunk vészes, az éjünk láz A békés élet nem élet itt Ma egy horda vagyunk és büszkék, ha bolha csíp Van szemét bőven Mint csillag égen Elég ez, kérem Szemétplaccon járj Bűzben, de nyalkán (-Te is, fiú!) Szeméttáncot járj (more)

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A 5 Seconds of Summer visszatért és Budapesten is fellépnek

Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek. 




A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.


Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.


Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg. 


A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.


Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.


A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek. 


A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez. 


Az új lemezről már két számot ki is adtak


Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.


A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak


Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.



A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.

 

 

 

 Fotók: 5 Seconds of Summer/Live Nation Magyarország

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás