dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Nyuszi!: Vége van

Nyuszi! - Vége van

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Nyuszi!
Album: Keressük!
Szövegírók: Szabó Leslie
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 4, összesen 4877 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Vége van



Vége van, hát lődd ki a TV-t
lődd ki a Tv-t.
Két kattintás és bújj mellém.
Bemondták,hogy nem lesz többé már olyan este.
Hogy, nézem az arcod a naptól fáradt szemmel.

refr: Vége van ennek ez már egy szót sem érdemel meg tőled.
És vége van ennek ez már egy szót sem érdemel meg.tőled és..


Nem megy az alvás nézlek, ahogy fekszel.
A lábadon legördülnek az eső cseppek.
Csak az nem lesz már, hogy majd eljön-eljön az álom
Elég volt ez, mindketten a végét várjuk.

refr : vége van ennek....

Leszedáltam magam, hogy aludni bírjak.
Vízszint-Absinthe a falakon, az elnyert díjak.
A fő helyen a kedvenc társam szép pirulában.
Talán kifektet majd egy szép-szép-szép pizsamában.

refr: Vége van ennek....

vége van ennek la-la-la-la
vége van ennek la-la-la-la

vége van , vége van !

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Pénz, lányok és egy kardiológus a hosszú rocksztárság titka Szabikeyz és Juhász Zoli duója szerint

Szívbeteg Szabikeyz, őszülő Juhász Zoli és a nagy Péterfy Bori-cameo: így droppolta „Kardiológus” című új dalát a 2025-ös Sávlekötő győztes páros a moszkvatér zenekarral kiegészülve. Mindeközben frissen bejelentették a fiúk, hogy élőben is megdobogtatják majd a szíveket novemberben a budapesti Akvárium Klubban, méghozzá duplakoncerten, Mehringer vendégeként. Részletek itt!

 

A „Kardiológus” zenéje a Szabikeyz x Juhász Zoli duóra jellemző módon egyszerre nosztalgikus és friss, míg mondanivalójában a végtelen szórakoztatás mellett diagnózis is a generációról, amely egyszerre szorong és röhög a saját bajain. A történetet ezúttal is a valóságból mintázta a csapat. 




Szabikeyz így mesélt róla: „Egy ominózus bulis este után a Kőbányai Zenei Stúdió titkárságán történt, hogy hirtelen hevesen kezdett verni a szívem, és tényleg azt hittem, meg fog állni. Ez hónapokig visszatérő érzés volt, amíg végül elmentem kardiológiára, ahol kiderült, hogy teljesen rendben van a szívem, csak sokat stresszelek.”

 

 

 

A dal végül egy moszkvatér koncert backstage-ében kapott lendületet, ahol Szabi – aki billentyűzik a formációban – és a frontember, Hanzséros Robi viccből arról beszéltek, hogy a rock­sztársághoz három dolog kell: „pénz, lányok és egy kardiológus.”

 

 

 

„Miután Szabi elküldte nekem a zenei alapot, elkezdtünk külön elmélkedni a dalról. Egy este alatt minden a helyére került: a szöveget egymás ötleteire építve írtuk, majd átjártuk a fő vokálokat. Innentől már csak egy lépés volt, hogy demózzunk a nyaralóban, és néhány napra rá megszületett a stúdióverzió is, ahol a vokálokat is felénekeltem” – mondta el Hanzséros Robi. 

 

Végezetül Juhász Zolival kiegészülve lett teljes a produkció és a felvétel. Zoli pedig azt is felfedte, miért is látható ősz hajjal a videóklipben.

 

„A klipben vénembernek lettem maszkírozva. Pár nappal a forgatás előtt töltöttem be a harmincat, és jókat nevettünk azon, hogy milyen gyorsan meglátszik ez rajtam. Azt hiszem, egészen ki vagyok békülve az öregedéssel, és vicces volt egy egész napot Máté Péter és Bródy János furcsa szerelemgyerekeként eltölteni.”

 

 

 

A Zseni Marci rendezte videóklip a popkulturális abszurd és a melankólia határán mozog. Az alkotók eredetileg szexi kardiológusos koncepciót terveztek, ám végül egy sötétebb, thrilleresebb irányt vettek. A klipben igazi végzet asszonyaként feltűnik Péterfy Bori is, aki még tovább fokozza a videó különleges atmoszféráját.


Fotók: Szabikeyz x Juhász Zoli

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás