dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
G-point: Én már nem tévedek

G-point - Én már nem tévedek

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: G-point
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 24802 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Én már nem tévedek

Refrén.:
Én már nem tévedek többé nem gondolok rád,
holnap máshol leszek vár egy új világ.
Többé nem tévedek..már nem tudsz hatni már
elmúlt a vágy többé nem várlak már.

Késő éjjel volt furcsa dallam szólt,
mindennap más többé nem vagy már.
Halvány már a kép..félek vissza tér,
(Há áá)másé vagy nem az enyém.
Hány éjjel múlt el tudom..
hány csók volt tőlem ellopott(?)
Más voltál..játszottál de máár nem fááj

Nézz Rám fáj az a szó,tudom Én hogy lesz ki még
majd őrzi bánatom..Aki váár(hmmm)aki vár..
Vár egy úúj vilááág!

Refrén.:

Ujjab nap mult el máshol ébredtem,
késő minden perc..már nem érdekeel.
Tovább nem bánt,ami égett elmúlt már
Játék volt már jól tudom..,emléked már megkopott
már nem ég a fény..elfújta a szél.
De már nem fááj.

Refrén.:(2x)
Nézz Rám fáj az a szó,tudom Én hogy lesz ki még
majd őrzi bánatom..Aki váár(hmmm)aki vár..
Vár egy úúj vilááág!

Refrén.:(1x)

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Dirty Slippers: a zenekar Budapesten folytatja a Suliturnét

A következő hetekben fővárosi intézményekben folytatódik a Dirty Slippers zenekar Suliturné programja, amely mára az egyik legnagyobb kábítószer-ellenes ifjúsági programmá vált Magyarországon.

 

Lobó-Szalóky Lázár 2011-ben hozta létre a Suliturné programot, amely két részből áll: a zenészek egy fesztiválhangulatú koncertet adnak a diákoknak, majd közéjük ülnek és drogprevenciós előadást tartanak.

Az előadó dalszövegei itt.

"Egyre nagyobb az igény erre a rendhagyó programra az iskolák és a fiatalok részéről is. A visszajelzések egyértelműen pozitívak, jelenleg több mint 200 iskola várakozik arra, hogy hozzájuk is eljussunk a Suliturnéval" - fogalmazott Lobó-Szalóky Lázár.

zenekar nemrég tért vissza hét állomásos angliai turnéjáról, ahol kiderült: kinti lemezkiadójuk, a Reaction Management szeretné, ha a Suliturné program Magyarország után Angliában is elérhető lenne.

"Azt tapasztaljuk a Suliturné állomásain, hogy évről évre egyre nagyobb a problémát jelentenek a drogok a 14-18 éves korosztály számára. Mi zenészként elkötelezettek vagyunk 14 éve, hogy megmutassuk a fiataloknak: 

kizárólag a drogok, az alkohol és az önpusztító életmód nélkül érhetik el a céljaikat, élhetnek sikeres és boldog életet"

- mondta el Lobó-Szalóky Lázár. 

A zenész szerint nagyon aktuális ez a téma, hiszen "sajnos trendi lett olyan dalokat írni hazánkban is, amik a kábítószer fogyasztásra buzdítják a fiatalokat. Nincs semmilyen eszköz ezeknek a daloknak a terjedését meggátolni annak ellenére, hogy szerintem még maguk az előadók is tudják, hogy rendkívül káros, amit csinálnak. Ennél sokkal felelősségteljesebben kellene viselkedniük" - jegyezte meg Lobó-Szalóky Lázár.

A Dirty Slippers december 10-én az ORFK rendezvényén, majd december 12-én a BGSZC Pestszentlőrinci Technikumában folytatja a Suliturnét.


Fotó: Dirty Slippers

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás