


| Előadó: | Extazis |
|---|---|
| Album: | Ennyi a lényeg |
| Megjelenés: | 2009 |
| Hossz: | 3:30 |
| Szövegírók: |
Tuza Róbert |
|
Tuza Róbert Szarka Endre Gachal Gábor Nagy Dénes (Extazis) Nagy Balázs (Extazis) |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

valaki voltál
és valaki lettél
mégsem változtál
ha nehéz a kezdet
fel kell hogy állj
az első pofon után
ártatlan volt
minden érzés
szépet s jót ígért
nem kaptunk
a kérdésre választ
mit? hogyan? és miért?
gyere még az óra jár
így jó, mondd az imát
nézz hát az égre fel
s énekelj ha kell
hello
Hello
üvöltsd velem, hogy őrülten élni jó
hello
HELLO
néha valahogy mégis megható
valami voltál
és valami lettél
mégis változtál
nem érhet már
sohasem téged
megannyi csalódás
megtanultad
élvezni már
az örömmámor ízét
s az arcomon
ha ráncot is látsz
az gyönyörű tíz év



Beton.Hofi négy, Pogány Induló három kategóriában győzött az idei Magyar Klipszemlén, amelynek díjátadóját csütörtökön tartották az Akvárium Klubban.
Az immár kilencedik alkalommal megszervezett eseményen a hazai videoklipeket, valamint a könnyűzenei és filmes szakmát ünnepelték.
Az idei fődíjat, azaz a legjobb klip kategóriáját megosztva nyerte meg Pogány Induló Egy/Kettő (rendező: Büki Balázs), illetve Co Lee A Dzsungel könyve (Székely Róbert) című dalára készült kisfilm. Beton.Hofi Be vagyok zárva című klipje a legjobb rendezés kategóriában győzött, ezt a kisfilmet Kelemen Barni rendezte.
Beton.Hofi Anubii$-szal közös dala, a Pont jó elhozta a legjobb AI video díját, Beton.Hofi Angyalok című dalára készült klip a legjobb styling/jelmez, a Pokol a legjobb mobilklip díjat kapta meg.
Pogány Induló Egy/Kettő-jét a fődíj mellett a legjobb operatőri munka elismerést is megkapta, a közönségdíj a Máklikőré lett a Hűtlen tangó című alkotásért.
Az ismert nevek mellett egyforma eséllyel indulnak a feltörekvő és alternatív előadók videói is
A legjobb mood díját Csalogány nyerte a Virágot Kamillnak klipjéért, a legjobb dance kategóriában Lenkke_ (Teló) és Raklap (Esőerdős élmények a kádban) közösen győzött, a legjobb ötletért a Röppenjünk című dal (Szlimmy, Doór feat. Co Lee) klipjét, a legjobb performanszért a Jazzbois-t (LAM Tones), a legjobb VFX-ért a Platon Karataevet (Három idő) díjazták.
A Magyar Klipszemlét, az ország videoklip fesztiválját először 2015-ben rendezték meg
Azóta több mint 6600 nevezett klipből csaknem 250 alkotást ismert el az évente változó összetételű szakmai zsűri. Idén minden eddiginél több, 150 klip került a versenyprogramba, 26 kategóriában összesen 54 nyertest hirdettek.
Kiemelt kép: Pogány Induló hivatalos