


| Előadó: | Havasi Duo |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Nincsen pénzem,de majd lesz,
Majd ha Rimaszécsen vásár lesz,
Eladom a szürkét meg a feketét,
Ölelem a barna menyecskét.
Eladom a szürkét meg a feketét,
Ölelem a barna menyecskét.
Bárcsak ez az éjszaka,
Tizenhárom éjjel tartana,
Tizenhérom éjjel meg egy nap,
Kimulat véled magamt.
Tizenhérom éjjel meg egy nap,
Kimulatom véled magamat.
Ez a lábam ez ez ez,
Jobban járja mint emez,
Vigyáz lábam jól vigyáz,
Mer ez a másik meggyaláz.
Vigyázz lábám de nagyon jól vigyáz,
Mer ez a másik meggyaláz.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi